Opinie o lotnisku Gdańsk (GDN)

Robert Z. 01/05/2014 16:38   
Robert Z. - Profil Robert Z.
9 Zalety: Na wszystkich etapach trafiałem na młodziutką obsługę i byli naprawdę mili, więc albo miałem szczęście albo po odejściu J.Bąka poprawili jakość obsługi. Może też widmo konkurencji w Gdyni poprawiło im nastawienie do pasażerów.

Wady: Fajnie, że jest tani transfer z miasta, ale mógłby być szybszy.
witekk 08/02/2014 21:50   
witekk - Profil witekk
10 Zalety: wszystko dobrze i sprawnie

Wady: nic
podróżnik 04/02/2014 21:04   
podróżnik - Profil podróżnik
10 Zalety: Miła obsługa, duży terminal a siatka połączeń ok i ceny towarów i usług nie zależą od lotniska

Wady: nie ma
pasazer 01/02/2014 12:25   
pasazer  - Profil pasazer
10 Zalety: Latałem z tego lotniska wiele razy i nigdy nie było problemów. Ładny nowy terminal. Dobra siatka połączeń jak na lotnisko regionalne. Stale się rozwija i rozbudowuje.

Wady: brak
votek 24/01/2014 23:44   
votek - Profil votek
1 Zalety: nie ma

Wady: favorite: wlasnie obsluga ma byc tez mila, rownie dobrze mozna powiedziec ze lekarz jest od leczenia, sprzedawczyni od sprzedawania, kasjerka od wydawania pieniedzy i wszyscy do tego moga byc opryskliwi, twoje podejscie jest strasznie polaczkowe, poza tym to ty jestes w pracy a nie pasazer, kazda praca z obsluga pasazerow, pacjentow czy klientow wiaze sie z wysilkiem bycia milym, po czesci tez za to dostajesz pieniadze i pamietaj: klient nie musi byc mily, natomiast obsluga taka musi byc, to sa takie same relacje jak szef-pracownik czy biskup-ksiadz :-) mozesz sobie na szefa narzekac ale nie mozesz podskoczyc , tak juz jest zycie nie jest sprawiedliwe...
favorite 24/01/2014 10:06   
favorite - Profil favorite
10 Zalety: No i nikt nie zauważył, że maja nową stronę internetową!!! Duży, dobrze oznakowany terminal, rozbudowa II etap (bravo)!!!

Wady: troszkę opryskliwa obsługa, ale onie nie od tego są żeby być mili, tylko, żeby było bezpiecznie. Nieraz widziałem pasażerów, którzy bez powodu dyskutują i "stawiają się" - żenada!!!
kris1992 16/01/2014 15:03   
kris1992 - Profil kris1992
6 Zalety: Ładny nowy terminal, czysty. dobra siatka połączeń. budują kolej na lotnisko

Wady: brzydki stary terminal, beznadziejny dojazd autobusem 110 z Wrzeszcza na lotnisko. Jedzie jeszcze na osiedle Złota Karczma, nie wiem po co. powinien być tam jak najszybciej, a nie jeszcze bocznymi trasami.
zbigniew 28/12/2013 19:18   
zbigniew - Profil zbigniew
1 Zalety: brak

Wady: Prymitywna kontrola bezpieczeństwa, dojazd do lotniska tragiczny
W. Kieronczyk 23/12/2013 01:19   
W. Kieronczyk - Profil W. Kieronczyk
1 Zalety: Brak zalet w porównaniu do lotnisk w Europie

Wady: 1. Mało przyjemny personel przeprowadzający kontrolę bagażu, wprowadzający niepotrzebną nerwowość i zamieszanie. Niepotrzebne komentarze o zawartości bagażu. Brak wiedzy, że elementy plastykowe nie wymagają zdejmowania np. pasek z plastykową klamrą. Latam bardzo dużo, a będąc osobą z brzuszkiem specjalnie kupiłem spodnie z paskiem z plastykową klamrą. Proszę wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy zostałem zmuszony do zdjęcia plastykowego paska. Nie potrzebuję dodatkowych nerwów przed odlotem. Nieprzyjemna obsługa kontroli tworząca nastrój terroru. 2. Rozmowy o meczu w telewizji podczas kontroli nie daje mi pewności, że kontrola jest wykonywana prawidłowo. 3. Nikt nie dba o długość znanego ze Shreka korytarza przed kontrolą. Niezależnie od ilości pasażerów trzeba przewędrować te paręset metrów ścieżki. Po prostu nikomu się nie chce ułatwić życia pasażerom. 4. Źle rozplanowane podeście do kontroli. Zbyt krótkie stoły (blaty) nie dają możliwości spokojnego wypakowania laptopa czy rozebrania się. Za kontrolą to samo. Byłem nawet zmuszany abym zbierał swoje rzeczy szybciej. Zawsze sie boję, że coś zostawię. 5. Podjazd na lotnisko tak zwane kiss and fly. jestem osobą niską i naprawdę mam kłopoty odebrać bilet wjazdu do tej strefy, Taki sam kłopot mają kobiet. Pewnie zostało to zaprojektowane przez 2 metrowca jeżdżącego maluchem.
cylok 22/09/2013 13:31   
cylok - Profil cylok
1 Zalety: ładne z wyglądu nowe lotnisko

Wady: Fatalna kontrola bezpieczeństwa, już po sezonie letnim stałem w kolejce chyba z 45 minut, jeden facet oglądał monitor, potem w razie potrzeby co w torbach dokładnie, a jak jakiś pasażer dzwonił, to on zostawiał to, ludzie stali i czekali i szedł "obmacywać" pasażera. Takiego bałaganu nie widziałem nigdzie. Powiedziałem Panu, że to jest marna obsługa jeśli jak stoję już za przejściem kontroli a moje torby itp. jeszcze stoją na taśmie przed kontrolą. Zignorował i powiedział, abym sobie zadzwonił do dyrekcji.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama