×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Kuala Lumpur Subang Kuala Lumpur Intl


Zalety: Wygodne lotnisko zarówno KLIA1 jak i KLIA2. Dużo sklepów, restauracji zarówno lokalnych jak i w zachodnim stylu z dobrymi cenami (sieciowe sklepy spożywcze z cenami jak na mieście), dużo miejsc siedzących, czyste toalety z opcją biedetu i dozownikami do dezynfekcji muszli pod tym względem bije Europe na łeb. Dobry dojazd szybkim pociągiem z centrum KL.
Wady: W terminalu KLIA2 w godzinach szczytu długie kolejki do odprawy linii AirAsia jak i do kontroli granicznej
8

/10

28/05/2018 23:40,  
Zalety: można sobie pojeździć nawet szynobusem , :-) jest fajnie
Wady: chyba nie ma
10

/10

27/01/2017 11:43,  
Zalety: Bardzo duży, dobrze zorganizowany port lotniczy. Świetna strefa komercyjna, z dużą ilością sklepów, restauracji, butików itp. Odprawy i kontrole (graniczna i bezpieczeństwa) - sprawne i bezproblemowe. Właściwie lotnisko ma dwa duże terminale zwane KLIA 1 (międzynarodowy, dla tradycyjnych przewoźników), i KLIA 2 (międzynarodowy, dla LCC). Pomiędzy nimi często kursuje pociąg KLIA TRASIT i KLIA EXPRESS (4 ringgity - ok. 4 zł). Tani serwis taksówkowy do centrum miasta (ok. 70 zł w godz. 6 - 22). Inne sposoby dojazdu do Kuala Lumpur: shuttle bus (ok. 10 zł), lub szybka kolej (ok. 35 zł).
Wady: Niby jest czysto, ale karaluch na podłodze w toalecie nie pozostawia najlepszego wrażenia...
8

/10

26/04/2015 00:16,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Subang Kuala Lumpur Intl i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie