×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Wizz Air


Zalety: Miła obsługa, brak opóźnień, bardzo tanio.
Wady: Dosyć mało miejsca na nogi
9

/10

23/03/2020 12:18,  
Zalety: Linia bardzo rozbudowaną siatkę połączeń z Polski.
Wady: Niestety kupując bilety z najtańszej taryfie trzeba się przygotować na mniejsze i większe złośliwości ze strony przewoźnika. I tak odprawę można zrobić na 48 godzin przed lotem, dotyczy to również lotu powrotnego czyli w praktyce odprawę robisz na miejscu, łatwo to obejść przy takim dostępie do wi-fi na świecie że aż dziw że ktoś się jeszcze w to bawi. No i jeśli nie wykupisz konkretnego miejsca na pokładzie ( czasem drożej niż sam bilet) porozsadzają ci rodzinę po całym samolocie , a pamiętać należy że dla Wizzair'a dorosłe jest 14-letnie dziecko. Nie chciałbym opuszczać awaryjnie samolotu gdy pasażerowie najpierw szukają siebie nawzajem potem dopiero wyjścia.
5

/10

06/11/2019 14:34,  
Zalety: Aktualnie nie ma
Wady: Bardzo źle oceniam pracowników wizzair na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach. Podróżowałam z rodziną. Miałam wykupiony duży bagaż i kazdy miał podręczny mały plecaczek za wyjątkiem najmłodszego 4 letniego syna który miał zakupioną walizkę dziecięca wymiarowa zgodna z zaleceniami wizzair. Okazało się jednak po umieszczeniu walizki w specjalnym " stojaku", że walizka syna jest za wysoka o wielkość kółek. Baby lotniskowe (bo nie sposób nazwać je kobietami) zażądały opłaty 110 zł. Ja prosilam o centymetr bo wymiar walizki był zgodny z przepisami przewoźnika a nigdzie nie ma info ze w wymiar wchodzą kółka walizki. Baby odpowiedzialny że je to nie interesuje i mogę sobie wyrwać kółka!!! Odwrócił się do mnie tyłem i na próbę rozmowy zastraszaly mnie żebym uważała, bo nie wsiadę do samolotu!!! Oczywiście wywiązała się sporą awantura. Finał był taki ze mąż opłacił kwotę 110 zł. A baby faktycznie zablokował nam drzwi wyjściowe na lotnisko. Dla mnie skandaliczne postępowanie wizzaira. Co więcej dowiedziałam się od innych podróżnych, że byli świadkami jak pasażerowie ukrywali kółka. A ponoć jest prikaz wizzair, że na każdy lot maja skasować określoną kwotę za bagaż. Latam z wielu lotnisk ale tak kiepskiej i żałosnej obsługi wizzair jak w Pyrzowicach to nie spotkałam. Chamstwo i prostactwo. Nie polecam. Uważajcie na wymiary bagażu i omijaj ie Pyrzowice z daleka.
1

/10

01/11/2019 22:12,  
Zalety: Brak. Każda inna linia która leciała była lepsza. Nawet te w Azji.
Wady: Niemila obsługa przed lotem w Gdańsku. Bardzo opryskliwa Pani zwracająca uwagę na wymiar bagażu - zreszta poprawnego. Oczywiście z uwagą czy priority. Wyjątkowo niemila atmosfera także podczas skanowania przy wejsciu. Steward mający problem z komunikacją. Mówienie obsługi też widać tylko w przypadku wykupienia priority. Ostatni raz tą linią.
1

/10

21/10/2019 06:36,  
Zalety: Spokojne loty, Bardzo miła i pomocna obsługa na pokładzie. Moje ostatnie loty GDN-BCN, BCN-GDN... wylot z Gdańśka o czasie, z Barcelony 50 minut opóźnienia ale to podobno normalne na tym lotnisku dla tanich linii ... Nikt nie mierzył bagaży podręcznych
Wady: Jak już mam się do czegoś specjalnie przyczepić to .. Mało miejsca na nogi i nie wygodne fotele
9

/10

30/08/2019 09:03,  
Zalety: Obsługa robiła co mogła, żeby lot mimo wszystko przebiegał w przyjemnej atmosferze.
Wady: Lot opóźniony o blisko sześć godzin, powiadomienie w ostatniej możliwej chwili ale odprawy już przesunąć nie raczyli, zmuszając pasażerów do siedzenia przez cały ten czas na lotnisku. Odszkodowania nie chcieli wypłacić twierdząc, że samolot, stojący na lotnisku gdzie od tygodnia nie padał nawet deszcz, uderzył piorun. Proszeni o szczegóły nie raczyli odpowiedzieć, sprawa trafiła do Rzecznika Pasażerów i firmy odzyskującej odszkodowania od tego rodzaju Januszexów. W samolocie ciasno, a obsługa przez połowę lotu bawi się w Zakupy Mango Gdynia, sprzedając kanapeczki, kawę, napoje, perfumy i nie wiem co jeszcze po po 15 minutach ciągłych reklam na żywo wsadziłem sobie słuchawki głęboko w uszy i włączyłem głośno muzykę. Dramat.
1

/10

09/07/2019 10:18,  
Zalety: Pięknie sprzedają, ale klient nie ma zadnego znaczenia
Wady: Od 7 lat jestem ich klientem, wszystko jest ok stosunek ceny do jakości dopóki nie odwołają ci lotu. 13 miesięcy próbuje odzyskać swoje pieniądze. Napisałam już wiele reklamacji, myślę, że 9. Na jakieś 6 nikt nie odpisał. Na resztę odpisują zawsze inne osoby, ale jest to 1 mail, ja odpisuję i cisza. Moje poniesione koszty to prawie 2tys. zł to nie są drobne pieniądze... Jeżeli nadal tak to będzie wyglądać to będę się z nimi sądzić. Uważajcie, bo widzę, że w internecie wiele podobnych opinii.
1

/10

08/01/2019 23:31,  
Zalety: Punktualnie
Wady: Bardzo malo miejsca na nogi, mniej niz w Ryanair.
6

/10

04/01/2019 20:49,  
Zalety: Zalety może jedna w morzu Wad, że loty mają z Chopina a nie z Modlina z pod Warszawy.
Wady: NIE POLECAM ! Zgłosiłem reklamacje z racji opóźnianego lotu, po paru miesiącach reklamacja została powinienem otrzymać w ciągu 10-14 dni pracujących 250 Euro za opóźniany lot. Od paru miesięcy cisza żadne e- maile nie pomagają, nikt mi już nie dopisuje, a na płatnej infolinii otrzymuje informację że oni nie są od Tego i kontaktować się na e- mail z działem reklamacji a tam znów nikt mi nie odpisuje i kółko się zamyka. Co to za standard pracy i obsługi... ? The worst airline I DO NOT RECOMMEND! I filed a complaint due to a delayed flight, after a few months the complaint should be received within 10-14 working days 250 Euro for a delayed flight. For a few months, no emails help me, no one adds, and on a paid hotline I receive information that they are not from It and contact me with the complaint department and there again nobody replies to me and the circle closes . What is the standard of work and service ...?
1

/10

20/12/2018 11:47,  
Zalety: +
Wady: -
10

/10

29/10/2018 21:22,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Wizz Air i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie