Opinie o linii lotniczej Wizz Air

qwert9768a 01/04/2021 12:17   
qwert9768a - Profil qwert9768a
8 Zalety: Fajna linia lotnicza. Ciekawa siatka połączeń, miła obsługa, punktualność, zadbane i czyste samoloty, i przyzwoite miejsce na nogi

Wady: Kopiowanie polityki bagażowej od ryanaira i ,, rozrzucanie,, osób lecących razem po całym samolocie.
karw55 28/11/2020 10:50   
karw55 - Profil karw55
9 Zalety: Punktualna linia lotnicza, Szybkie i tanie połączenia

Wady: brak wad
wiktor2992 06/04/2020 22:09   
wiktor2992 - Profil wiktor2992
7 Zalety: Bardzo komfortowy lot. Miła obsługa

Wady: Mało miejsca na nogi.
TADEUSZ2000 23/03/2020 12:18   
TADEUSZ2000 - Profil TADEUSZ2000
9 Zalety: Miła obsługa, brak opóźnień, bardzo tanio.

Wady: Dosyć mało miejsca na nogi
Padalec69 06/11/2019 14:34   
Padalec69 - Profil Padalec69
5 Zalety: Linia bardzo rozbudowaną siatkę połączeń z Polski.

Wady: Niestety kupując bilety z najtańszej taryfie trzeba się przygotować na mniejsze i większe złośliwości ze strony przewoźnika. I tak odprawę można zrobić na 48 godzin przed lotem, dotyczy to również lotu powrotnego czyli w praktyce odprawę robisz na miejscu, łatwo to obejść przy takim dostępie do wi-fi na świecie że aż dziw że ktoś się jeszcze w to bawi. No i jeśli nie wykupisz konkretnego miejsca na pokładzie ( czasem drożej niż sam bilet) porozsadzają ci rodzinę po całym samolocie , a pamiętać należy że dla Wizzair'a dorosłe jest 14-letnie dziecko. Nie chciałbym opuszczać awaryjnie samolotu gdy pasażerowie najpierw szukają siebie nawzajem potem dopiero wyjścia.
Kunegundis 01/11/2019 22:12   
Kunegundis - Profil Kunegundis
1 Zalety: Aktualnie nie ma

Wady: Bardzo źle oceniam pracowników wizzair na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach. Podróżowałam z rodziną. Miałam wykupiony duży bagaż i kazdy miał podręczny mały plecaczek za wyjątkiem najmłodszego 4 letniego syna który miał zakupioną walizkę dziecięca wymiarowa zgodna z zaleceniami wizzair. Okazało się jednak po umieszczeniu walizki w specjalnym " stojaku", że walizka syna jest za wysoka o wielkość kółek. Baby lotniskowe (bo nie sposób nazwać je kobietami) zażądały opłaty 110 zł. Ja prosilam o centymetr bo wymiar walizki był zgodny z przepisami przewoźnika a nigdzie nie ma info ze w wymiar wchodzą kółka walizki. Baby odpowiedzialny że je to nie interesuje i mogę sobie wyrwać kółka!!! Odwrócił się do mnie tyłem i na próbę rozmowy zastraszaly mnie żebym uważała, bo nie wsiadę do samolotu!!! Oczywiście wywiązała się sporą awantura. Finał był taki ze mąż opłacił kwotę 110 zł. A baby faktycznie zablokował nam drzwi wyjściowe na lotnisko. Dla mnie skandaliczne postępowanie wizzaira. Co więcej dowiedziałam się od innych podróżnych, że byli świadkami jak pasażerowie ukrywali kółka. A ponoć jest prikaz wizzair, że na każdy lot maja skasować określoną kwotę za bagaż. Latam z wielu lotnisk ale tak kiepskiej i żałosnej obsługi wizzair jak w Pyrzowicach to nie spotkałam. Chamstwo i prostactwo. Nie polecam. Uważajcie na wymiary bagażu i omijaj ie Pyrzowice z daleka.
usuniety 21/10/2019 06:36   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: Brak. Każda inna linia która leciała była lepsza. Nawet te w Azji.

Wady: Niemila obsługa przed lotem w Gdańsku. Bardzo opryskliwa Pani zwracająca uwagę na wymiar bagażu - zreszta poprawnego. Oczywiście z uwagą czy priority. Wyjątkowo niemila atmosfera także podczas skanowania przy wejsciu. Steward mający problem z komunikacją. Mówienie obsługi też widać tylko w przypadku wykupienia priority. Ostatni raz tą linią.
KoziorozecGD 30/08/2019 09:03   
KoziorozecGD - Profil KoziorozecGD
9 Zalety: Spokojne loty, Bardzo miła i pomocna obsługa na pokładzie. Moje ostatnie loty GDN-BCN, BCN-GDN... wylot z Gdańśka o czasie, z Barcelony 50 minut opóźnienia ale to podobno normalne na tym lotnisku dla tanich linii ... Nikt nie mierzył bagaży podręcznych

Wady: Jak już mam się do czegoś specjalnie przyczepić to .. Mało miejsca na nogi i nie wygodne fotele
joker13 09/07/2019 10:18   
joker13 - Profil joker13
1 Zalety: Obsługa robiła co mogła, żeby lot mimo wszystko przebiegał w przyjemnej atmosferze.

Wady: Lot opóźniony o blisko sześć godzin, powiadomienie w ostatniej możliwej chwili ale odprawy już przesunąć nie raczyli, zmuszając pasażerów do siedzenia przez cały ten czas na lotnisku. Odszkodowania nie chcieli wypłacić twierdząc, że samolot, stojący na lotnisku gdzie od tygodnia nie padał nawet deszcz, uderzył piorun. Proszeni o szczegóły nie raczyli odpowiedzieć, sprawa trafiła do Rzecznika Pasażerów i firmy odzyskującej odszkodowania od tego rodzaju Januszexów. W samolocie ciasno, a obsługa przez połowę lotu bawi się w Zakupy Mango Gdynia, sprzedając kanapeczki, kawę, napoje, perfumy i nie wiem co jeszcze po po 15 minutach ciągłych reklam na żywo wsadziłem sobie słuchawki głęboko w uszy i włączyłem głośno muzykę. Dramat.
gosias 08/01/2019 23:31   
gosias - Profil gosias
1 Zalety: Pięknie sprzedają, ale klient nie ma zadnego znaczenia

Wady: Od 7 lat jestem ich klientem, wszystko jest ok stosunek ceny do jakości dopóki nie odwołają ci lotu. 13 miesięcy próbuje odzyskać swoje pieniądze. Napisałam już wiele reklamacji, myślę, że 9. Na jakieś 6 nikt nie odpisał. Na resztę odpisują zawsze inne osoby, ale jest to 1 mail, ja odpisuję i cisza. Moje poniesione koszty to prawie 2tys. zł to nie są drobne pieniądze... Jeżeli nadal tak to będzie wyglądać to będę się z nimi sądzić. Uważajcie, bo widzę, że w internecie wiele podobnych opinii.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama