Opinie o linii lotniczej Wizz Air

tRav 01/10/2005 23:09   
5 Zalety: Lubie te linie, przede wszystkim jedna z tańszych i posiada dogodne połączenia z Katowic, chociaż chciałoby się więcej, może w przyszłości.

Wady: Niestety to o czym wiekszość wspomina - czyli otwieranie i likwidowanie tras.
charles 01/10/2005 16:57   
5 Zalety: Nowoczesne, komfortowe Airbusy A320, miła obsługa, duży wybór połączeń z Katowic. W miarę punktualnie - nigdy nie miałem większego opóźnienia niż 30 min. Niskie ceny biletów - rezerwując odpowiednio wcześniej

Wady: Odwoływanie tras, lądowanie na peryferyjnych lotniskach.
Anna Surma 01/10/2005 14:47   
5 Zalety: Mam wrażenie, że słuchają opinii pasażerów, z każdym lotem zauważam coraz mniej wytykanych im błędów. Poprawiła się obsługa - na polskich trasach jest polskojęzyczna. Sprawniejsza odprawa, dzięki temu samolot jest gotowy do wylotu nawet 10 minut przed czasem, przyloty punktualne. Oczywiście rozpoznawalna marka, świetna kolorystyka samolotu i nowiutka flota! Do tego wszystkiego - naprawdę niskie ceny, czasami nawet na tydzień przed wylotem.

Wady: Dla mnie podstawowym minusem to brak lotu do Turynu, a lotnisko w Bergamo jest faktycznie oddalone o godzinę drogi autobusem od Mediolanu. Reszta jest w porządku.
lysy81 01/10/2005 13:08   
5 Zalety: Szeroko reklamowana linia, nowoczesne samoloty, niskie ceny, wysoki komfort, olbrzymi wybór destynacji jak na tak młodą linie lotniczą, ulokowanie jednej ze swoich baz w Pyrzowicach, zatrudnianie Polaków.

Wady: Jak dla mnie wad nie stwierdzono.
Paweł Mrożek 01/10/2005 12:22   
5 Zalety: Najatrakcyjniejszy damski personel pokladowy sposród wszystkich tanich lini lotniczych.

Wady: Karygodne opóźnienie w rejsach, odwoływanie lotów i zawyżanie tzw. opłat lotniskowych. W mojej opinii, to najsłabszy niskokosztowy przewoźnik w Europie. Za co wygrał w ubiegłorocznym plebiscycie? (cena - przyp. red.)
Paweł Wojcieszyn 01/10/2005 10:14   
5 Zalety: Bardzo komfortowe i nowoczesne samoloty. Miła i dobrze wyszkolona obsługa. Nie drogie ceny biletów, loty z Katowic.

Wady: Latanie na małe lotniska - Beauvais, Ciampino, Luton, Skavsta, Girona, Orio al Sierro. Moim zdaniem gdyby zamienili w/w lotniska na bardziej główne (CDG, FCO, LGW, ARL, BCN, MXL itd.) zyskaliby więcej klientów ze względu na możliwość podróży tranzytowych.
Andrzej Szymczak 01/10/2005 00:28   
5 Zalety: Bilety są faktycznie najtańsze na rynku na porównywalnych z innymi przewoźnikami połączeniach. Samoloty - A320 - są wygodniejsze niż B737 i bardziej komfortowe.

Wady: Pobieranie opłaty 6 euro za płatność kartą na stronie www. Lotnisko w Paryżu... nie jest w Paryżu! Beauvais jest tak odległe od Paryża, że wyraźna informacja o tym powinna znajdować się już na etapie rezerwacji! Wysokie opłaty lotniskowe.
mic77 30/09/2005 23:24   
5 Zalety: Wizz Air ma bardzo dobrą stronę internetową, zarówno pod względem wizulanym jak i jakościowym. Linia posiada eleganckie(w środku jak i na zewnątrz) samoloty. Ponadto Wizz Air ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć połączeń. Linię tą muszę rónież pochwalić za bardzo dobry marketing(bilboardy, reklamy internetowe, promocje itp.). Dzięki temu linia jest rozpoznawalną marką w Polsce(w przeciwieństwie do np. Ryanair'a). Dla mnie plusem jest także zatrudnianie przez linię wielu Polaków!!

Wady: Plamą na wizerunku Wizz Air jest liczba kasowanych połączeń(Zbyt często to się zdarza). To powoduje utratę zaufania do linii.
soki 30/09/2005 21:57   
5 Zalety: Zaletą Wizz Aira jest szeroka siatka połączeń. Przystępne ceny biletów. Ciekawe graficznie i zabawne reklamy. Oczywiście sławne już skórzane fotele. Dobrze zaplanowane logotyp i ciekawie dobrana kolorystyka. Bardzo ładne stewardessy.

Wady: Zbyt wysokie "opłaty lotniskowe". Brak polityki informacyjnej w sytuacjach kryzysowych (odwoania lotów czy ostatnia sprawa 20 godzinnych opóźnień samolotu w Katowicach). Notoryczne wycofywanie się z połączeń.
Marcin Duda 30/09/2005 21:18   
5 Zalety: Bardzo miła obsługa, wygodne fotele, tanio jak nie najtaniej.

Wady: Otwarcie trasy i nagłe jej likwidowanie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy