Opinie o linii lotniczej Wizz Air

gieka 23/03/2022 16:43   
1 Zalety: przystępne ceny

Wady: To jest absurd, że Wizzair nie akceptuje zaświadczenia lekarskiego o przeciwwskazaniach do noszenia maski, jeśli nie jest na ich firmowym druku. Przyleciałam do Polski Norwegianem i nie było problemu z zaakceptowaniem mojego zaświadczenia (latam często z różnych krajów). Wizzair robi problemy. Nie interesuje ich, że jestem w innym kraju niż mój lekarz. Kto ma mi wystawić takie zaświadczenie? Przecież jak pójdę do pierwszego lepszego lekarza, to na gębę nie wystawi mi takiego papieru. Musiałby zlecić mi najpierw badania, bo nie zna mojej choroby.
Marcin08055 04/01/2022 17:31   
8 Zalety: Miła obsługa

Wady: Witam wszystkich podróżujących siecią lotniczą Wizzair mam pytanie czy może ktoś się orientuje ile trwa realizacja takiego zwrotu na screenie jest napisane iż środki powinny być zrealizowene w przeciągu 14 dni a mija prawię miesiąc , miał ktoś już taki przypadek ? Dziękuję za odpowiedzi
usuniety 01/06/2021 15:40   
1 Zalety: Bez komentarza

Wady: Ubezpieczenie podróży to oszustwo. Na kilka dni przed wylotem trafiłam do szpitala, nie zwrócili mi kosztów lotu mimo ubezpieczenia twierdząc, że mogłam przewidzieć chorobę.
qwert9768a 01/04/2021 12:17   
8 Zalety: Fajna linia lotnicza. Ciekawa siatka połączeń, miła obsługa, punktualność, zadbane i czyste samoloty, i przyzwoite miejsce na nogi

Wady: Kopiowanie polityki bagażowej od ryanaira i ,, rozrzucanie,, osób lecących razem po całym samolocie.
karw55 28/11/2020 10:50   
9 Zalety: Punktualna linia lotnicza, Szybkie i tanie połączenia

Wady: brak wad
wiktor2992 06/04/2020 22:09   
7 Zalety: Bardzo komfortowy lot. Miła obsługa

Wady: Mało miejsca na nogi.
TADEUSZ2000 23/03/2020 12:18   
9 Zalety: Miła obsługa, brak opóźnień, bardzo tanio.

Wady: Dosyć mało miejsca na nogi
Padalec69 06/11/2019 14:34   
5 Zalety: Linia bardzo rozbudowaną siatkę połączeń z Polski.

Wady: Niestety kupując bilety z najtańszej taryfie trzeba się przygotować na mniejsze i większe złośliwości ze strony przewoźnika. I tak odprawę można zrobić na 48 godzin przed lotem, dotyczy to również lotu powrotnego czyli w praktyce odprawę robisz na miejscu, łatwo to obejść przy takim dostępie do wi-fi na świecie że aż dziw że ktoś się jeszcze w to bawi. No i jeśli nie wykupisz konkretnego miejsca na pokładzie ( czasem drożej niż sam bilet) porozsadzają ci rodzinę po całym samolocie , a pamiętać należy że dla Wizzair'a dorosłe jest 14-letnie dziecko. Nie chciałbym opuszczać awaryjnie samolotu gdy pasażerowie najpierw szukają siebie nawzajem potem dopiero wyjścia.
Kunegundis 01/11/2019 22:12   
1 Zalety: Aktualnie nie ma

Wady: Bardzo źle oceniam pracowników wizzair na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach. Podróżowałam z rodziną. Miałam wykupiony duży bagaż i kazdy miał podręczny mały plecaczek za wyjątkiem najmłodszego 4 letniego syna który miał zakupioną walizkę dziecięca wymiarowa zgodna z zaleceniami wizzair. Okazało się jednak po umieszczeniu walizki w specjalnym " stojaku", że walizka syna jest za wysoka o wielkość kółek. Baby lotniskowe (bo nie sposób nazwać je kobietami) zażądały opłaty 110 zł. Ja prosilam o centymetr bo wymiar walizki był zgodny z przepisami przewoźnika a nigdzie nie ma info ze w wymiar wchodzą kółka walizki. Baby odpowiedzialny że je to nie interesuje i mogę sobie wyrwać kółka!!! Odwrócił się do mnie tyłem i na próbę rozmowy zastraszaly mnie żebym uważała, bo nie wsiadę do samolotu!!! Oczywiście wywiązała się sporą awantura. Finał był taki ze mąż opłacił kwotę 110 zł. A baby faktycznie zablokował nam drzwi wyjściowe na lotnisko. Dla mnie skandaliczne postępowanie wizzaira. Co więcej dowiedziałam się od innych podróżnych, że byli świadkami jak pasażerowie ukrywali kółka. A ponoć jest prikaz wizzair, że na każdy lot maja skasować określoną kwotę za bagaż. Latam z wielu lotnisk ale tak kiepskiej i żałosnej obsługi wizzair jak w Pyrzowicach to nie spotkałam. Chamstwo i prostactwo. Nie polecam. Uważajcie na wymiary bagażu i omijaj ie Pyrzowice z daleka.
usuniety 21/10/2019 06:36   
1 Zalety: Brak. Każda inna linia która leciała była lepsza. Nawet te w Azji.

Wady: Niemila obsługa przed lotem w Gdańsku. Bardzo opryskliwa Pani zwracająca uwagę na wymiar bagażu - zreszta poprawnego. Oczywiście z uwagą czy priority. Wyjątkowo niemila atmosfera także podczas skanowania przy wejsciu. Steward mający problem z komunikacją. Mówienie obsługi też widać tylko w przypadku wykupienia priority. Ostatni raz tą linią.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy