Opinie o linii lotniczej Lufthansa

usuniety 14/04/2015 11:49   
10 Zalety: Zawsze na czas, na tyle odbytych lotów z nimi nigdy żadnych problemów, jeśli np. zepsuje się samolot lub warunki pogodowe są złe i trzeba lot odwołać zawsze dadzą hotel, przebookują bilet. Załoga zawsze bardzo sympatyczna, nie to co bezczelne panie w LOT czy innych polskich liniach. Pełna kultura, czysto, wygoda, ceny wcale nie wysokie, bogata siatka połączeń, lotnisko FRA na którym bazują też bardzo przyjemne i bardzo je lubię. Catering bardzo dobry, na pokładzie smaczne jedzenie. Ogólnie same plusy.

Wady: -
derek 13/04/2015 23:40   
9 Zalety: Często latam i uważam, że to bardzo dobra linia. Dobre jedzenie rano zazwyczaj bułka z czekoladą lub jogurt, ale obiad czy kolacja bardzo dobre! Nawet zwykła bułka nie nudna.. Ceny przyzwoite, a nawet niskie, wygodne samoloty, najwygodniejsze 737, czysto i przede wszystkim kapitalna załoga!

Wady: sporo opóźnień...
janka 02/04/2015 00:28   
9 Zalety: Latam z nimi jak musze przyleciec do Polski. Wysoki standard i duzo lepszy niz w amerykanskich przewoznikach, mila obsluga i nigdy nie ma problemow. Czasami maja dobre oferty cenowe i nowe wygodne maszyny.

Wady: n/a
lotnik1964 28/03/2015 14:52   
5 Zalety: Nadal bezpłatne posiłki, choć skromne, ale też napoje w tym wino w klasie ekonomicznej na trasach europejskich. Dobry serwis pokładowy na lotach transatlantyckich.

Wady: Zarezerwowaliśmy dwa miejsca na górnym pokładzie A380 w małej sekcji ekonomicznej w locie z Houston do FRA (konfiguracja siedzeń 2-4-2). Podstawiono inny samolot. Na żądanie zwrotu pieniędzy za dodatkową rezerwację, Polska Lufthansa odpowiedziała odmownie: „Rezerwacja miejsca za oplata jest de facto rezerwacja miejsca o okreslonej charakterystyce – jeżeli zostala ona zachowana, nie ma podstaw do dokonania zwrotu”. Według Lufthansy dolny pokład z konfiguracją 3-4-3 w dużej sekcji ekonomicznej to jest to samo. Wynika z tego, że lepiej unikać, nawet na długich trasach, płacenia Lufthansie dodatkowych pieniędzy, ponieważ loterią okazuje się to, jakie maszyny zostaną podstawione. Ciekawe czy klient niemiecki jest traktowany w podobny sposób przez Lufthansę w RFN.
barbel 08/03/2015 22:31   
10 Zalety: Na pewno najbardziej uprzejma zaloga ze wszystkich linii, bardzo dobry catering i znosne ceny biletow (o ile sie nie wpadnie na pomysl aby leciec w jedna strone.. wtedy sie tak wycenia ze szczeka opadnie!). Loty na czas, pomocni pracownicy takze na lotnisku we FRA.

Wady: -
nugata81 05/03/2015 16:22   
10 Zalety: - Czyste samoloty - Przekąska/wino/kawa na pokładzie - Punktualny lot

Wady: - Nie dotyczy
annaK 22/02/2015 22:49   
10 Zalety: Bardzo dobra jakość, świetna załoga, bardzo miła zawsze dobre jedzenie i picie w cenie, wygodne samoloty. A do pana poniżej - chyba pan nigdy nie latał samolotem.. To nie Lufthansa rozwaliła pani bagaż tylko LOTNISKO a w zasadzie firma, która zajmuje się bagażami. Niech się pan puknie w czoło, bo co ma z tym linia wspólnego?!?! NIC!

Wady: -
miroslawtarasiewicz 20/01/2015 18:46   
1 Zalety: Takie jak u innych przewoźników - dolatują na miejsce i mniej więcej na czas.

Wady: Rozwalili bagaż (urwana jedna z dwóch rączek w walizce). I co, myślicie że oddadzą kasę? Babka mówi, ze jeśli jedna rączka została to Lufthansa nie zwraca pieniędzy. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Dziadostwo, jeżeli możecie to unikajcie bo jak coś będzie nie tak, to mają pasażera głęboko w d.
spoxlodz 05/01/2015 17:31   
9 Zalety: Latam Lufthansą kilka razy w roku, zawsze bez zarzutu, punktualnie, czyste samoloty, miła obsługa.

Wady: 23 grudnia 2014 r. opóźnienie samolotu z Warszawy do Monachium skutkowało bieganiem po lotnisku aby ledwo zdążyć na kolejne połączenie. Pierwszy raz mi zdarzyło się, że po powrocie do Warszawy 3 stycznia 2015 kilkanaście osób nie otrzymało toreb, które ponoć zostały we Frankfurcie z powodu szwankowania systemu. Zdarza się, nie mam pretensji. Ale torba, którą na drugi dzień przywiózł mi kurier do domu była pęknięta w kilku miejscach, naderwane ochraniacze plastikowe koło kółek, ogólnie torba do wyrzucenia. Musieli nieźle ją potraktować, skoro się udało tak ją uszkodzić. Będę domagał się na pewno zwrotu kosztów nowej torby.
roxy 03/01/2015 20:41   
10 Zalety: Zawsze punktualnie, uśmiechnięta załoga i czyste samoloty, zawsze na czas i bezpiecznie.

Wady: --
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama