×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Small Planet Airlines


Zalety: Zostaliśmy dostarczeni na czas we właściwe miejsce
Wady: Złożyłem reklamację na miejsca powrotne w samolocie. Konkretnie mieliśmy dopłaty do miejsc w obie strony ale w drodze powrotnej zostały przydzielone innym klientom. Problemu wielkiego nie było bo w końcu wróciliśmy. Po powrocie zareklamowałem powyższą sytuację i uważałem że to jest oczywiste. Firma lekceważy mnie totalnie, przestali się odzywać. Jeżeli tak są traktowani wszyscy którzy mają jakiś problem z tą firmą to pogratulować . Dziadostwo.
1

/10

2 dni, 23 godziny temu,  
Zalety: Podróż przebiegła bardzo dobrze. Samolot wystartowal punktualnie. Stewardessy bardzo miłe, uśmiechnięte, bardzo szczegółowo wyjaśnialy co, jak, z czym. Siedzenia bardzo wygodne. Z bagażem też nie było żadnych problemów. To byl moj pierwszy lot samolotem a bylam bardzo odprezona, zero stresu. Ogólnie nie mam zastrzeżeń. :)
Wady: Brak
10

/10

13/09/2018 14:17,  
Zalety: Miałem przyjemność lecieć tymi liniami z Katowic do Dalaman i z Dalaman do Katowic moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne . Wszystko punktualnie co do minuty . Samolot czysty . Obsługa bardzo ale to BARDZO MIŁA . Start lot i jak też lądowanie na 6 a nawet na 6 z plusem. Super linie Lotnicze Small Planet !!!Samoloty nowe czyste !!!
Wady: Brak !!!
10

/10

26/08/2018 17:05,  
Zalety: Brak
Wady: Firma wykazuje się skrajną niekompetencją, 17 sierpnia o 16.50 miałam z nimi lecieć na Zakynthos. Już jak zaczęła się odprawa lot był opóźniony o 40 minut. O 16.20 miał się zacząć boarding, w ostatniej chwili - o 16.50 - został zmieniony gate. Pakowanie ludzi do busików poszło sprawnie, ale na płycie nie zostaliśmy wypuszczeni do samolotu. Przez ponad godzinę staliśmy w busach (nie pozwolono nam z nich wyjść) w 30-stopniowym upale obok samolotu, który miał uruchomione siliniki... W końcu pilot ogłosił, że jest jakaś usterka i zawieziono nas z powrotem na terminal. Nie zapewniono choćby wody, a było wiele rodzin z małymi dziećmi. Przedstawiciel Small Planet nie pojawił się. Obsługa lotniska przed godziną 20.00 poinformowała nas, że lot się tego dnia nie odbędzie. Na bagaże czekaliśmy blisko 2 godziny. Zapewniony został nocleg w hotelu. Jest 19 sieprnia, lot wciąż się nie odbył, jest codziennie przekładany na kolejne terminy. Obecnie ma się odbyć 20 sierpnia o 4 rano, niemal 60h po planowanym czasie. Przez tyle czasu nie podstawiono zastępczego samolotu, urlop zmarnowany.
1

/10

19/08/2018 18:06,  
Zalety: Miła obsługa na pokładzie. Nie komentuje warunków w samolocie, ceny biletów nie są drogie, więc jest się w stanie wytrzymać.
Wady: Bałagan przy bagażach! Zgubili nasze walizki! Odnalazły się po dwóch dniach we Wrocławiu (my lądowaliśmy w Warszawie), a oddali nam je dopiero po tygodniu - i to tylko dlatego, że wykonaliśmy setki telefonów, a nasza frustracja ich obsługą sięgała zenitu. Byłam załamana totalną ignorancją. Przekonaliśmy się, że ta firma ma pasażerów w głębokim poważaniu. Żądamy odszkodowania za niezbędne rzeczy, które musieliśmy kupić, bo przez ponad tydzień je przetrzymywali. Obecnie firma przestała odpowiadać na maile, telefony... Firma krzak.
1

/10

17/08/2018 08:59,  
Zalety: Lot P7883 z Katowic do Santorini i lot P7884 z Santorini do Katowic. Obydwa punktualnie. Samoloty nowe albo prawie nowe. Czysto i przyjemnie. Lądowanie w Katowicach wzorcowe.
Wady: Brak
10

/10

16/08/2018 20:16,  
Zalety: Sprawne maszyny, dość spokojny lot, miła obsługa.
Wady: Opóźnienia. W maju mieliśmy wylecieć z Krety w godzinach porannych, a wylatywaliśmy po godz. 21. Linia oferuje w trakcie lotu kosmetyki i inne gadżety.
6

/10

14/08/2018 14:08,  
Zalety: - stosunkowo małe opóźnienia lub ich brak (w przypadku moich lotów) KTW-AGP-KTW w 2017 r. - bez opóźnień; KTW-CTA-KTW 2018 r. nie przekraczające godziny w każdą ze stron - czysto - obsługa miła
Wady: - podczas rezerwacji miejsc brak informacji o braku okna przy siedzeniu (może nie jest potrzebne, ale zawsze warto popatrzeć w chmury), potęguje to wrażenie klaustrofobii - obsługa pokładowa nie informuje, że za zakup towaru i płatność kartą pobiera się walutę Euro, gotówką można było płacić złotówkami, - szybki brak kanapek, piwo tylko marki polskiej, paskudnie ciepłe - bardzo kiepskie lądowania!
6

/10

24/07/2018 14:21,  
Zalety: Linią Small Planet miałam przyjemność lecieć 3 razy. W 2017 roku do Heraklionu z Warszawy oraz z Heraklionu do Warszawy. Loty odbyły się zgodnie z planem. Obsługa była miła, lot przyjemny. W tym roku Small Planet zabrał mnie do Warszawy z lotniska w Salonikach. Wystartował jak i wylądował co do minuty według rozkładu. Samolot wyczarterowany był z Bułgarskich linii lotniczych widocznie coś zadziało się z samolotami Small Planet uważam za plus, że mimo przeszkód przewoźnik zadbał o to by zabrać pasażerów do domu. Osobiście nie mam złych wspomnień związanych z tą linią.
Wady: .
8

/10

21/07/2018 23:25,  
Zalety: Samolot był na czas.
Wady: Obsługa w samolocie sprzedaje tanie papierosy i alkohol nie informując pasażera, że powinien na lotnisku opłacić cło. Na lotnisku kontrola celna rekwiruje zakupiony towar i oczywiście wypisuje spory mandat. Proszę napisać czy miał ktoś podobny problem?Uważam, że pani sprzedając mi towar mogłaby mnie poinformować, że powinnam opłacić cło. Zresztą czy sprzedając mi towar bez Polskiej akcyzy pani nie popełnia przestępstwa czy może się mylę?
1

/10

17/07/2018 19:17,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Small Planet Airlines i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie