Informacje prasowe

LOT wznawia rejsy do Ameryki Północnej i Azji LOT wznawia rejsy do Ameryki Północnej i Azji
02 lipca 2020 11:24
Zgodnie z bieżącymi regulacjami administracyjnymi, od lipca rozkład rejsów pasażerskich LOT-u zostanie poszerzony o nowe kierunki. Przewoźnik zabierze pasażerów do trzech miast Ameryki Północnej i Azji.
Air Astana powraca na trasy międzynarodowe Air Astana powraca na trasy międzynarodowe
18 czerwca 2020 13:10
20 czerwca br. Air Astana rozpocznie międzynarodowe operacje lotnicze z lotnisk w Ałmaty, Atyrau i Nur-Sułtan.
LOT 1 lipca wznowi trasy międzynarodowe LOT 1 lipca wznowi trasy międzynarodowe
17 czerwca 2020 19:11
1 lipca br. LOT wznowi kilkanaście połączeń międzynarodowych. Będzie można polecieć m.in. do miast w Unii Europejskiej ale także poza nią (m.in. w Gruzji, Czarnogórze i na Ukrainie). Pojawi się także nowa taryfa FLEX PLUS z elastycznymi warunkami zarządzania rezerwacją.
Wizz Air opóźnia powrót do Polski Wizz Air opóźnia powrót do Polski
04 czerwca 2020 12:02
Linia Wizz Air ogłosiła dzisiaj, że w wyniku przedłużenia restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych linia zawiesza wszystkie loty w polskiej siatce połączeń do 14 czerwca br.
AFIS przyszłością polskich portów regionalnych AFIS przyszłością polskich portów regionalnych
28 maja 2020 10:21
Ostatnie miesiące bardzo zmieniły lotniczą rzeczywistość. Oznacza to nie tylko zmiany procedur w wykonaniu lotów, obsługi pasażerów ale także poważne problemy dla portów regionalnych. One również zmagają się z rzeczywistością której sobie jeszcze kilka miesięcy nikt nie wyobrażał.
LOT: Wyrównujemy warunki „postojowego” LOT: Wyrównujemy warunki „postojowego”
23 maja 2020 11:04
LOT wydał oświadczenie po odrzuceniu przez związki zawodowe propozycji obniżki pensji członkom personelu lotniczego. Stanowisko narodowego przewoźnika zamieszczamy poniżej.
Lotnisko Chopina: W kwietniu tylko kilkanaście tysięcy pasażerów Lotnisko Chopina: W kwietniu tylko kilkanaście tysięcy pasażerów
20 maja 2020 11:43
W kwietniu br. Lotnisko Chopina obsłużyło 13 tys. pasażerów i 971 operacji lotniczych. Od początku 2020 r. przez stołeczny port lotniczy przewinęło się 3,1 mln podróżnych.
LOT: Brak zgody na postojowe LOT: Brak zgody na postojowe
28 kwietnia 2020 13:37
Piloci i stewardessy zatrudnieni w PLL LOT, dla których nie ma obecnie pracy, otrzymali ofertę „postojowego” w wysokości od ok. 3 do ok. 9 tys. zł miesięcznie. Propozycja ta została przez nich odrzucona - informuje biuro prasowe w przesłanym komunikacie.
Air France i KLM planują wznowienie rejsów do Polski Air France i KLM planują wznowienie rejsów do Polski
23 kwietnia 2020 16:06
Obie linie chciałyby rozpocząć loty z/do Polski, tak szybko, jak będzie to możliwe. Holenderski KLM planuje wznowienie lotów do Amsterdamu od 3 maja, a Air France do Paryża od 10 maja b.r. Na razie przywrócenie lotów do/z naszego kraju ma dotyczyć tylko Warszawy.
Wizz Air zamyka wszystkie polskie bazy Wizz Air zamyka wszystkie polskie bazy
24 marca 2020 14:10
Wizz Air ogłosił dziś (24.03), że w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19, zamyka wszystkie bazy w Polsce. Ponowne otwarcie nastąpi 1 maja 2020 r.
ZRPL: 87 proc. spadek liczby operacji lotniczych na lotniskach regionalnych ZRPL: 87 proc. spadek liczby operacji lotniczych na lotniskach regionalnych
24 marca 2020 10:45
Związek Regionalnych Portów Lotniczych, bazując na danych publikowanych przez PAŻP, przygotował podsumowanie liczby operacji w trzynastu polskich lotniskach regionalnych w pierwszym pełnym tygodniu obowiązywania zakazu lotów.
KLM prosi o wyrozumiałość w kontaktach z Działem Obsługi Klienta KLM prosi o wyrozumiałość w kontaktach z Działem Obsługi Klienta
24 marca 2020 08:53
W obecnej sytuacji zakłócenia ruchu lotniczego w wyniku epidemii koronawirusa, Centra Obsługi Klienta KLM pracują we wzmożonym tempie. Linia otrzymuje dziesięć razy więcej wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych i odbiera cztery razy więcej połączeń telefonicznych dziennie niż zwykle.
LOTdoDomu: Prawie 29 tys. przewiezionych pasażerów LOTdoDomu: Prawie 29 tys. przewiezionych pasażerów
23 marca 2020 13:02
Od 15 marca, czyli ośmiu dni operacji#LOTdoDomu do kraju powróciło prawie 29 tys. polskich obywateli. Jeszcze dzisiaj przewoźnik zabiera Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców m.in. z Bangkoku, Chicago, Miami, Dublina, Genewy, Helsinek, Budapesztu i Nicei.
25 tys. Polaków przywiezionych do kraju w ramach #LOTdoDomu 25 tys. Polaków przywiezionych do kraju w ramach #LOTdoDomu
22 marca 2020 18:46
W ciągu tygodnia operacji #LOTdoDomu do kraju powróciło ponad 25 tys. polskich obywateli. Najwięcej osób podróżowało z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, USA i Hiszpanii. Jeszcze dzisiaj przewoźnik zabiera Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców m.in. z Podgoricy, Zagrzebia, Oslo, Bergen.
UIA odwołuje loty do Włoch, Izraela i Turcji UIA odwołuje loty do Włoch, Izraela i Turcji
12 marca 2020 16:31
UIA koryguje rozkład lotów w odpowiedzi na rozprzestrzenianie się koronawirusa i wprowadzenie, zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, kwarantanny przez rządy niektórych krajów.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama