×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Codziennie z Warszawy do TorontoLinie lotnicze LOT zwiększą w sezonie letnim w 2013 roku częstotliwość rejsów między Warszawą a Toronto. Docelowo loty do Kanady będą obsługiwane raz dziennie.

Od początku kwietnia przyszłego roku nasz narodowy przewoźnik zaoferuje pasażerom loty do Kanady pięć razy w tygodniu, w połowie kwietnia liczba rejsów wzrośnie do sześciu tygodniowo, a od 6 maja 2013 roku połączenie między lotniskiem Chopina a Toronto będzie obsługiwane codziennie - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

W poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty rejs LO41 będzie startował z lotniska Chopina o godzinie 13:10, w Toronto spodziewany jest o 16:20 lokalnego czasu. W lot powrotny LO42 z kanadyjskiego lotniska samolot wyruszy o 18:20, w Warszawie wyląduje o 8:55 następnego dnia.

We wtorki, piątki oraz niedziele rejs LO45 z Warszawy planowo wystartuje o 17:05, na kanadyjskim lotnisku wyląduje o 20:15 lokalnego czasu. Lot powrotny o LO46 z Toronto został zaplanowany na 22:20, na lotnisku Chopina spodziewany jest o 12:45 następnego dnia.

W sezonie zimowym LOT oferuje trzy połączenia tygodniowo między Warszawą a Toronto. Od 1 lutego 2013 roku połączenie do Kanady będzie obsługiwane Boeingiem 787.

Anna Żuchlińska
Fot. PLL LOT/Boeing Mediagość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie