Lufthansa z nagrodą World Travel Awards

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
08 października 2012 14:08
Reklama

Tytuł wiodącej linii lotniczej w Europie został przyznany Lufthansie przez ekspertów rynku turystycznego w dorocznym konkursie World Travel Awards. Tegoroczna ankieta zawierała opinie ponad 170 tys. profesjonalistów na temat produktów i usług z branży usług turystycznych, transportu i hotelarstwa w całej Europie. Lufthansa otrzymała nagrodę podczas oficjalnej ceremonii, która odbyła się 6 października w portugalskim Quinta do Lago.

- Ta nagroda pokazuje, że klienci wysoko cenią markę Lufthansy i doceniają nasze inwestycje w innowacyjne produkty oraz systematyczne rozszerzanie siatki połączeń. Będąc liderem branży w Europie, stale inwestujemy w tym regionie. W ramach unowocześniania produktu, niedawno gruntownie odnowiliśmy kabinę pasażerską, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przestrzeń i bardziej komfortowe warunki podróży na pokładach ponad 180 samolotów, obsługujących połączenia do ponad 100 miast w całej Europie – powiedział Götz Ahmelmann, wiceprezes Lufthansy ds. sprzedaży i usług w Europie.- W ciągu najbliższych dwóch lat, wydamy jeszcze ponad 3 mld euro na rozwój naszej oferty. Plan ten obejmuje inwestycje w rozbudowę Pirsu A-Plus na lotnisku we Frankfurcie, będącym głównym portem przesiadkowym Lufthansy. Dzięki inwestycji w rozbudowę pirsu nasi pasażerowie zyskali jeszcze więcej możliwości elastycznego planowania podróży z uwzględnieniem wygodnych przesiadek. Kolejną innowacją są nowe fotele Klasy Biznes na trasach międzykontynentalnych, które jednym przyciskiem można ustawić w pozycji całkowicie poziomej. Luksusowa Klasa Pierwsza Lufthansy z zaledwie ośmioma fotelami, zapewnia natomiast wyjątkowo ekskluzywną przestrzeń – dodał.

World Travel Awards to najbardziej prestiżowy konkurs w branży turystycznej. Według Wall Street Journal, nagroda jest odpowiednikiem Oskara w branży turystycznej. Po raz pierwszy przyznana została w 1993 r., aby docenić i wyrazić uznanie dla najlepszych marek w światowej branży turystycznej. Nagrody, przyznane w tym roku już po raz dziewiętnasty, uznawane są za najwyższe wyróżnienie jakie może otrzymać produkt w tej branży.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama