×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa: Kioski internetowe gotoweNowe kioski internetowe zostały uruchomione w strefie pasażerskiej Terminala A na Lotnisku Chopina. W czasie oczekiwania na wejście na pokład samolotów pasażerowie będą mogli odwiedzić stronę internetową warszawskiego portu, a także odebrać e-maile czy sprawdzić aktualne wydarzenia z kraju i ze świata.

Kioski ustawione są na poziomie odlotów i dostępne dla pasażerów, którzy przeszli kontrolę bezpieczeństwa. Cztery zlokalizowane są w strefie Schengen, pięć w strefie Non-Schengen.- Naszym celem jest stały rozwój usług dostępnych na Lotnisku Chopina. Dlatego szukamy nowych rozwiązań, które będą użyteczne dla pasażerów korzystających warszawskiego portu. Przyjazne i łatwe w obsłudze kioski internetowe zapewnią podróżnym dostęp do praktycznych i aktualnych informacji, a także z pewnością umilą czas oczekiwania na lot – mówi Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego.

W nowych kioskach internetowych będzie można bezpłatnie korzystać ze strony internetowej Lotniska Chopina. Za surfowanie po innych stronach www trzeba będzie dodatkowo zapłacić – cennik jest dostępny przy każdym kiosku.

Dotychczas na Lotnisku Chopina można było skorzystać z Internetu tylko w niektórych lokalach gastronomicznych i specjalnych strefach promocyjnych. Dostęp do Internetu, zarówno w formie bezprzewodowej, jak na stacjonarnych stanowiskach komputerowych, mają również podróżni spędzający czas przed odlotem w salonach Executive Lounge i w salonie VIP. Właścicielem nowych kiosków jest opolska firma ArtBoro.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie