Wizz Air: Unikniemy opłaty za płatność?

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 lipca 2011 09:52
9 komentarzy
Reklama

Czy w końcu będziemy mogli uniknąć wysokich opłat (27 PLN za lot za pasażera) za transakcję przy zakupie biletów w Wizz Air? Na liście kart kredytowych, dostępnych w Citibanku znalazła się pozycja "Citibank Wizz Air World MasterCard".

Choć na stronie węgierskiego przewoźnika nie odnajdziemy żadnych informacji o nowej karcie, a bankowy regulamin odnośnie korzystania z takiego konta wchodzi w życie 29 sierpnia 2011 roku, możemy się tylko domyślać, że doczekaliśmy się sposobu, dzięki któremu zaoszczędzimy na płatności za płatność.

Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie na podstawie tabeli opłat i prowizji dostępnej tutaj. Za wydanie i korzystanie z karty Citibank Wizz Air World MasterCard w pierwszym roku zapłacimy 5 PLN, a w każdym następnym już 85 PLN.

Jednorazowo możemy wykonać przelew bezgotówkowy w wysokości 3000 PLN, dziennie możemy sześć razy wypłacić gotówkę z bankomatu, ich łączna suma nie może przekroczyć 7000 PLN.

Jeśli będziemy chcieli korzystać z nośników zbliżeniowych, będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości 2 PLN miesięcznie. Możemy wykupić także ubezpieczenie Pakiet Podróżny, za który zapłacimy 10 PLN miesięcznie.

Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony Wizz Air.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
krzysiekl 2011-07-19 22:45   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Zwykłą Citi Mastercard World jest stosunkowo łatwo zdobyć więc może na Citi Mastercard World Wizzair też będą niezbyt wygórowane wymagania. Może od sierpnia będą ja oferowali nawet w promocji "na zawsze gratis?"
krzysiekl 2011-07-19 22:43   
krzysiekl - Profil krzysiekl
bo opłaty za karty MC World sprzedawca ponosi wyższe, jesli dobrze rozumiem tabelkę.

a citi to właśnie taki nie całkiem MC World, bo ma swój oddzielny program lojalnościowy(może nawet lepszy), a na stronie MC World nie ma tej karty.
zobacz link
pitterek 2011-07-19 15:00   
pitterek - Profil pitterek
na stronie wiziru przy wyborze karty płatniczej nie dolicza magicznej kwoty :) Przy czym karta ma status gold więc trudno będzie ją zdobyć (wysokie wymagania).
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama