×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Unikniemy opłaty za płatność?Czy w końcu będziemy mogli uniknąć wysokich opłat (27 PLN za lot za pasażera) za transakcję przy zakupie biletów w Wizz Air? Na liście kart kredytowych, dostępnych w Citibanku znalazła się pozycja "Citibank Wizz Air World MasterCard". 

Choć na stronie węgierskiego przewoźnika nie odnajdziemy żadnych informacji o nowej karcie, a bankowy regulamin odnośnie korzystania z takiego konta wchodzi w życie 29 sierpnia 2011 roku, możemy się tylko domyślać, że doczekaliśmy się sposobu, dzięki któremu zaoszczędzimy na płatności za płatność.

Przyjrzyjmy się bliżej tej ofercie na podstawie tabeli opłat i prowizji dostępnej tutaj. Za wydanie i korzystanie z karty Citibank Wizz Air World MasterCard w pierwszym roku zapłacimy 5 PLN, a w każdym następnym już 85 PLN. 

Jednorazowo możemy wykonać przelew bezgotówkowy w wysokości 3000 PLN, dziennie możemy sześć razy wypłacić gotówkę z bankomatu, ich łączna suma nie może przekroczyć 7000 PLN.

Jeśli będziemy chcieli korzystać z nośników zbliżeniowych, będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości 2 PLN miesięcznie. Możemy wykupić także ubezpieczenie Pakiet Podróżny, za który zapłacimy 10 PLN miesięcznie.

Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony Wizz Air.

Anna Żuchlińskagość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie