Juneyao Airlines poleci z Brukseli i Manchesteru do Szanghaju

28 marca 2024 09:05
Juneyao Airlines uruchomi dwa nowe połączenia z Europy do Szanghaju. Chińska linia poleci z Brukseli oraz Manchesteru.
Reklama

Jako pierwsze zostanie zainaugurowane połączenie z Brukseli. Pierwszy rejs ze stolicy Belgii do największego pod względem ludności miasta w Chinach zaplanowany jest na 1 lipca 2024 roku. Loty na trasie Bruksela-Szanghaj będą wykonywane trzy razy w tygodniu w każdy poniedziałek, piątek oraz niedzielę. Rozkład lotów będzie następujący:

  • Bruksela - Szanghaj
  • HO1659 Szanghaj-Pudong 1:55 – 8:15 Bruksela (1---5-7)
  • HO1660 Bruksela 11:50 – 5:05 Szanghaj-Pudong (1---5-7)

Juneyao Airlines nie jest jedynym przewoźnikiem, który w najbliższych miesiącach uruchomi bezpośrednie loty pomiędzy belgijską stolicą a największym chińskim miastem. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że połączenie Bruksela-Szanghaj uruchomi również Hainan Airlines. Inauguracja zaplanowana jest na 18 czerwca, a więc dwa tygodnie przed Juneyao Airlines.


Dwa dni później zostanie zainaugurowane połączenie z Manchesteru. Rejsy z trzeciej największej aglomeracji Wielkiej Brytanii do Szanghaju również będą się odbywały trzy razy w tygodniu – w środy, piątki oraz niedziele. Juneyao Airlines będzie wykonywał loty na trasie Manchester – Szanghaj zgodnie z poniższym rozkładem:

  • Manchester - Szanghaj
  • HO1661 Szanghaj-Pudong 1:55 – 7:30 Manchester (--3-5-7)
  • HO1662 Manchester 10:40 – 5:05 Szanghaj-Pudong (--3-5-7)

Obie trasy będą obsługiwane samolotami typu Boeing 787-9 Dreamliner.Juneyao Airlines będzie drugim przewoźnikiem z Chińskiej Republiki Ludowej obsługującym połączenia z obu miast, w których na tę chwilę obecny jest Hainan Airlines. Należący do HNA Group przewoźnik realizuje loty z Brukseli oraz Manchesteru do Pekinu, a także z Brukseli do Shenzhen. W Manchesterze obecny jest również Cathay Pacific, który obsługuje połączenie do Hongkongu.


Bruksela i Manchester będą kolejno trzecim i czwartym europejskim miastem w siatce połączeń Juneyao Airlines. Na tę chwilę chiński przewoźnik lata z Helsinek do Szanghaju i Zhengzhou. Ponadto 2 kwietnia zainaugurowane zostaną również loty do największego chińskiego miasta z Aten.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy