LOT: Darmowe napoje alkoholowe na pięciu trasach europejskich

29 lutego 2024 11:44
W ramach programu pilotażowego, na pięciu trasach europejskich Polskie Linie Lotnicze LOT zaoferują swoim pasażerom darmowe napoje alkoholowe.
Reklama
- Dostosowując ofertę do oczekiwań pasażerów, Polskie Linie Lotnicze LOT stale realizują działania, których celem jest utrzymanie najwyższego poziomu zadowolenia pasażerów z podróży na naszych pokładach. W ramach tych działań pasażerom wybranych tras europejskich zaproponujemy od 1 marca bezpłatne soki oraz napoje alkoholowe (piwo i wino).
- mówi w rozmowie z Pasazer.com Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Obecnie na rejsach poniżej 6 godzin LOT na większości lotów w klasie ekonomicznej oferuje pasażerom wodę oraz napoje gorące – herbatę i kawę. Tylko na trasach do/z Astany, Taszkentu oraz Dubaju serwowany jest darmowy posiłek.


Bezpłatne soki, piwo i wino pojawią się pilotażowo na pięciu trasach europejskich. Pasażerowie lecąc na trasach do/ze Stambułu, Barcelony, Madrytu, Amsterdamu i Paryża na pokładach polskiego przewoźnika mogą liczyć na bezpłatne napoje alkoholowe.

Bezpłatny serwis będzie testowo oferowany przez okres 3 miesięcy - czyli do końca maja br.

Wczoraj LOT poinformował, że od 13 marca br. na rejsach wykonywanych boeing 737 MAX 8 do Astany, Taszkentu, Dubaju i Rijadu klasę biznes zastąpi Premium Economy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy