Zmiana w zarządzie Jasionki. Bartosz Górski nowym wiceprezesem

13 listopada 2023 13:04
Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka powołała Bartosza Górskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu.
Reklama

Bartosz Górski z dniem 13 listopada 2023 roku zastąpił na stanowisku wiceprezesa Michała Tabisza, który w zarządzie lotniska (jako prezes i wiceprezes) pracował od czerwca 2016 r.


"Bartosz Górski ma 45 lat i jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, prowadzenia negocjacji oraz zarządzania. Od czerwca 2020 roku jest związany z portem lotniczym Rzeszów-Jasionka. Jako dyrektor pionu komercyjnego odpowiadał za rozwój siatki połączeń, sprzedaż usług lotniczych, pozalotniczych oraz paliw, a także za marketing. Do jego głównych zadań należało również budowanie relacji z liniami lotniczymi, touroperatorami oraz innymi partnerami handlowymi lotniska" - napisano w informacji prasowej przysłanej do redakcji Pasazer.com.Nowy wiceprezes jest rodowitym rzeszowianinem. Ukończył IV LO w Rzeszowie, Politechnikę Rzeszowską oraz Szkołę Główną Handlową. Stale współpracował także z Politechniką Rzeszowską oraz Uniwersytetem Jagiellońskim w charakterze wykładowcy. Zawodowo jest także związany ze sportem, przez 11 lat pracował w klubie siatkarskim Asseco Resovia Rzeszów, w którym pełnił funkcję wiceprezesa i prezesa zarządu, zaś w latach 2019-2020 był wiceprezesem klubu Aluron Warta Zawiercie.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy