LOT rozpoczyna współpracę z Phenomé. Nowe kosmetyczki dla pasażerów biznesowych

8 sierpnia 2023 10:59
4 komentarze
Bawełniana kosmetyczka z haftowanym logo LOT-u, a w niej dwa produkty z jabłkowej linii Phenomé; krem o działaniu nawilżającym oraz regenerujący balsam do ust. Wszystko za sprawą nowej współpracy z marką Phenomé.
Reklama
LOT wprowadza kolejne zmiany na pokładzie. Każdy pasażer lotów dalekodystansowych w klasie biznes otrzyma bawełnianą kosmetyczkę z haftowanym logo PLL LOT. W jej wnętrzu znajdą się dwa wyjątkowe produkty z jabłkowej linii Phenomé - krem o działaniu nawilżającym oraz regenerujący balsam do ust.

- Zaproszenie Phenomé do współpracy przy tworzeniu produktów dla naszych najbardziej wymagających gości - pasażerów klasy biznes Dreamlinerów PLL LOT - jest kolejnym etapem zmian w ofercie, jakie wprowadzamy, wsłuchując się w głos i potrzeby naszych klientów. Kosmetyki z najwyższej jakości składników oraz wyselekcjonowane akcesoria świetnie uzupełniają wyjątkowe doświadczenia podróży - mówi Izabela Leszczyńska, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.


W kosmetyczce znajdą się także: bawełniana opaska na oczy, skarpetki z lotniczym motywem, zatyczki do uszu, bambusowa szczoteczka oraz naturalna pasta do zębów.

Phenomé to marka, która jako jedna z pierwszych na rynku stworzyła kosmetyki z przyjaznych człowiekowi i środowisku naturalnemu składników. We wszystkich produktach woda w całości została zastąpiona hydrolatami, czyli cennymi składnikami aktywnymi pozyskiwanymi z roślin. Dzięki nim substancje aktywne wnikają znacznie szybciej i głębiej w skórę. Kosmetyki charakteryzują także wyrafinowane receptury oparte na bogactwie składników naturalnych oraz wyjątkowe nuty zapachowe.
- W Phenomé stawiamy na trzy elementy: skuteczność, jakość oraz działanie w trosce o człowieka i środowisko. Wszystkie zmiany w duchu LOT Destination ECO, które realizuje polski przewoźnik, są oznaką nowego, świeżego podejścia i myślenia o naturze. Jest to całkowicie spójne z polityką mojej firmy, dlatego cieszę się, że nasze naturalne kosmetyki znajdą się na pokładach Dreamlinerów PLL LOT, zwiększając tym samym komfort podróży – mówi Aldona Luterek, CEO Phenomé.
Nowe kosmetyczki od Phenomé to kolejny etap wprowadzania zmian w ofercie PLL LOT. W czerwcu br. narodowy przewoźnik i Krosno Glass ogłosiły długofalową współpracę w zakresie dostaw szkła na pokłady samolotów w klasach biznes i ekonomicznej premium. Dzięki kooperacji produkty z krośnieńskiej huty dotrą do ponad 100 portów lotniczych w Afryce, Ameryce Północnej, Azji i Europie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
krzysiekl 2023-08-09 09:31   
krzysiekl - Profil krzysiekl
jeśli to nie jest tylko kwestia nie opisania to zdecydowanie brakuje zestawu do golenia. niektóre linie mają dwie kosmetyczni, inne dla mężczyzn i kobiet.
spotter10 2023-08-09 08:52   
spotter10 - Profil spotter10
krzysiekl -> Po cichu LOT wycofał się z takich małych zestawów w Eco Premium. Więc na wprowadzenie czegoś takiego do zwykłego Eco bym nie liczył.
Michalina12 2023-08-08 19:32   
Michalina12 - Profil Michalina12
Piękne. W końcu to nasza narodowa linia a nie jakieś irlandzkie czy węgierskie badziewie nad którymi tutaj tak pieją pseudoznawcy lotnictwa.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy