Wizz Air wprowadza abonament na loty

19 kwietnia 2023 10:13
Wizz Air ogłosił dziś (19.04) uruchomił dziś swoją nową ofertę abonamentu na loty - WIZZ MultiPass.
Reklama
WIZZ MultiPass to sześciomiesięczny plan abonamentowy, który umożliwia abonentom częste podróże do i z ich rodzinnego miasta ze stałą miesięczną opłatą. Pasażerowie będą mogli korzystać z abonamentu od początku maja 2023 r.

Dzięki abonentowi pasażerowie będą mogli od razu zarezerwować lot i odbyć pierwszą podróż zaledwie 5 dni później, w ramach 30-dniowego cyklu subskrypcji. Abonenci będą obciążani uzgodnioną kwotą co miesiąc przez okres 6 miesięcy. Po dokonaniu comiesięcznej płatności, konta subskrybentów zostaną zasilone tokenami, które można wymienić na bilety w jedną stronę lub w obie strony na kwalifikujące się loty Wizz Air.

WIZZ MultiPass można kupić i odnowić 1. dnia każdego miesiąca, a pasażerowie mogą zacząć latać 5. dnia. Każda płatność daje 30 dni na loty. Możliwa jest również wcześniejsza subskrypcja, jeśli do końca miesiąca pozostało mniej niż 5 dni, jednak karta zostanie obciążona 1., a loty można rezerwować od 5. dnia miesiąca.

MultiPass daje abonentom możliwość zablokowania cen biletów i bagażu na cały okres 6 miesięcy bez względu na sezonowość.

- Cieszymy się, że możemy wprowadzić nowy, długo oczekiwany produkt dla naszych klientów podróżujących z Polski. Usługa WIZZ MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku. Wierzymy, że dzięki innowacyjnemu produktowi nasi pasażerowie z Polski będą mieli jeszcze więcej możliwości podróżowania do swoich ulubionych destynacji lub odkrywania nowych i zmiany destynacji co miesiąc z abonamentem
- mówi Alexandra Avadanei, Chief Revenue Officer w Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy