Air France: 31 sezonowych tras średniodystansowych

18 kwietnia 2023 09:00
Air France zapowiedział obsługę w trwającym sezonie letnim przeszło trzydziestu średniodystansowych tras sezonowych z Paryża. Wśród nich nie zabrakło połączenia do Krakowa, wykonywanego z częstotliwością czterech rejsów tygodniowo.
Reklama
Najwięcej połączeń sezonowych objęło Grecję (Santorini, Heraklion, Mykonos, Korfu, Rodos, Saloniki). Najczęściej realizowana jest trasa do Heraklionu, czyli największego miasta na Krecie. Turyści mogą liczyć aż na trzynaście przelotów tygodniowo na tym kierunku. Dużą popularnością cieszą się też połączenia do Włoch. Przewoźnik zaplanował pięć sezonowych tras do Bari, Palermo, Katanii, Olbii oraz Cagliari.


Air France posiada w swoim wakacyjnym oferowaniu również połączenia do Afryki Północnej. Mowa o trasach do Tunezji (Dżerba, Monastyr) i Maroka (Tanger, Agadir). Nieco mniej propozycji sezonowych francuski przewoźnik przygotował dla turystów udających się do Hiszpanii (Majorka, Ibiza, Teneryfa) i Chorwacji (Dubrownik, Split).

W okresie od 28 marca do 28 października 2023 roku Air France przygotował też ofertę lotów z Paryża do Krakowa. Przewoźnik pojawia się w Balicach z częstotliwością nawet czterech lotów tygodniowo. Trasa wykonywana jest najczęściej w godzinach popołudniowych samolotami Airbus A318 oraz Airbus A319.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy