Eurowings z rekordowym oferowaniem z Berlina

21 marca 2023 09:00
Eurowings rozpoczął przygotowania do uruchomienia rekordowej siatki połączeń z Berlina. Przewoźnik będzie dysponował ofertą lotów do trzydziestu miast europejskich i azjatyckich, w większości w rejonie Morza Śródziemnego. Eurowings nie przewidział lotów z Berlina do Polski.
Reklama
Większość berlińskich połączeń ma zostać uruchomiona przed okresem wielkanocnym, z pierwszym wakacyjnym rejsem EW8536 z Berlina do Malagi, którego start zaplanowano na 26 marca br. na godzinę 5:35. Ekspansja w Berlinie będzie największą w tegorocznych planach Eurowings. Przewoźnik ma zamiar podwoić liczbę oferowanych kierunków.

- Nasz rozwój w Berlinie potwierdza, że Eurowings spodziewa się ponadprzeciętnego zainteresowania podróżami wakacyjnymi, bez obostrzeń i ograniczonych kontaktów międzyludzkich. Turyści mogą poczuć ulgę po trzech latach utrudnień. Eurowings ma zamiar stać się największą linią wakacyjną w Niemczech. Jego miejsce jest tutaj, w Berlinie - przekazał Jens Bischof, szef Eurowings.


Przewoźnik będzie oferował z berlińskiego lotniska ponad 130 proc. więcej miejsc niż w ubiegłym roku. Eurowings zamierza uzupełnić lukę po przewoźnikach, dla których pandemia koronawirusa okazała się wystarczającym pretekstem do ucieczki z Berlina.

W nadchodzącym sezonie letnim Eurowings będzie latał z Berlina do Kopenhagi, Helsinek, Göteborga, Sztokholmu, Düsseldorfu, Kolonii, Stuttgartu, Grazu, Salzburga, Heraklionu, Kos, Rodos, Zakynthos, Dubrownika, Rijeki, Splitu, Zadaru, Alicante, Malagi, Bastii, Nicei, Porto, Antalyi, Larnaki i Bejrutu. Nie zabraknie też lotów na Ibizę, Majorkę, Fuerteventurę, Grań Canarię, Lanzarote i Teneryfę.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy