Krótki wypad do USA? Z Warszawy do Chicago polecimy nawet za 1304 PLN

10 stycznia 2023 12:26
Ta oferta dla tych, którzy lubią krótkie, intensywne podróże w niskiej cenie. Linie lotnicze TAP Portugal oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie z Polski do Stanów Zjednoczonych. Z Warszawy do Chicago polecimy za 1304 PLN w dwie strony.
Reklama
Rezerwacji biletów do Stanów Zjednoczonych dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Podróż w tak niskiej cenie zaplanować możemy w terminie 21 - 27 lutego 2023 roku. Cenę biletu można dodatkowo obniżyć, rejestrując się w programie TAP miles&more.

Przeloty z Warszawy do Chicago obywają się liniami TAP Portugal z przesiadką w Lizbonie. W jedną stronę czeka nas dłuższy layover w Lizbonie, który wykorzystać można na zwiedzanie stolicy Portugalii.

Podane ceny zawierają podatki oraz opłaty lotniskowe. W cenę biletu wliczony jest przewóz jedynie bagażu podręcznego (8 kg) oraz jednej sztuki osobistego przedmiotu. Podczas podróży serwowane są posiłki.

Planujesz podróż do Stanów Zjednoczonych - zajrzyj do naszego działu Świat Pasażera i sprawdź, co warto zobaczyć w Chicago!

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy