Linia flydubai rozwija siatkę połączeń

7 listopada 2022 09:00
Linia flydubai zapowiedziała uruchomienie wielu nowych połączeń na początku przyszłego roku. Przewoźnik z Dubaju zaplanował otwarcie przynajmniej pięciu tras, w tym trzech europejskich. Tym samym siatka połączeń linii urośnie do 113 rotacji w ramach 53 krajów.
Reklama
Linia flydubai rozpoczęła przygotowania do przyszłego roku. W ramach rosnącej siatki połączeń emirackiego przewoźnika pojawi się pięć nowych tras. Jeszcze w tym roku wróci też rotacja do Al-Hufuf w Arabii Saudyjskiej. To już kolejna ekspansja linii flydubai, która tylko na początku br. zaczęła latać na dwudziestu nowych kierunkach.

24 listopada 2022 roku przewoźnik wróci do saudyjskiego miasta Al-Hufuf, lecz największa rozbudowa oferowania nastąpi dopiero na początku następnego roku. 20 stycznia 2023 roku ruszą połączenia do Pattai i Krabi w Tajlandii, a 10 marca 2023 roku do włoskiego Mediolanu Bergamo. Nieco dłużej będzie trzeba poczekać na inaugurację kolejnych europejskich tras na Sardynię (22 czerwca) i Korfu (24 czerwca). Wraz z uruchomieniem nowych rotacji, linia flydubai będzie dysponowała bogatą siatką połączeń do 113 miejsc w 53 krajach.


- Rozpiera mnie duma. Nasza oferta rośnie jak na drożdżach. Rynek w Dubaju szybko podniósł się po pandemii koronawirusa, co wspomogło nasz szybki powrót do normalności. 113 połączeń umożliwi naszym pasażerom odkrywanie uroków tego świata - powiedział Ghaith Al Ghaith, CEO linii flydubai.

- To znakomita wiadomość. Uruchomienie całorocznej rotacji do Mediolanu oraz sezonowych lotów na Korfu i Sardynię niewątpliwie wzbogaci naszą dotychczasową ofertę. Widać, że pasażerów na tych trasach przybywa, więc trzeba było odpowiedzieć w ten sposób - dodał Jeyhun Efendi, wiceprezydent ds. operacyjnych i e-commerce w linii flydubai.

- Nie można zapomnieć o inauguracji połączeń do Tajlandii, która od zawsze była popularnym wyborem wśród dubajskich turystów. To prawdziwa mekka dla pasażerów z całego świata, więc ważnym było uruchomienie bezpośrednich rejsów na tych często niedocenianych kierunkach - wtórował mu Sudhir Sreedharan, wiceprezydent ds. operacyjnych w linii flydubai.

Wszystkie nowe połączenia emirackiego przewoźnika będą wykonywane z Terminala 2 oraz Terminala 3 (DXB). Linia Emirates doda wskazane rotacje do swojego rozkładu lotów w ramach partnerstwa "codeshare".

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy