Linia Bamboo Airways wylądowała w Londynie Gatwick

2 listopada 2022 10:00
W minioną niedzielę (30.10) linia Bamboo Airways wykonała pierwszą rotację z Hanoi do Londynu Gatwick. Przelot samolotu Boeing 787-9 Dreamliner potrwał blisko trzynaście godzin. Wcześniej wietnamski przewoźnik uruchomił też trasę do Londynu Heathrow.
Reklama
W ubiegłą niedzielę (30.10) linia Bamboo Airways z Wietnamu zrealizowała pierwszą rotację z Hanoi do Londynu Gatwick. Samolot Boeing 787-9 Dreamliner wylądował w Wielkiej Brytanii po blisko trzynastu godzinach spędzonych w powietrzu. Trasa realizowana jest zaledwie raz w tygodniu, lecz ma dowodzić nieustępującemu rozwojowi wietnamskiego przewoźnika na arenie międzynarodowej.

- Bezpośrednia trasa do Londynu Heathrow jest kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju brytyjskiej siatki połączeń, skąd można polecieć dalej na kontynent europejski. Mam nadzieję, że gościnność i różnorodność usług linii Bamboo Airways zdobędzie zaufanie pasażerów, promując wietnamskie lotnictwo - powiedział Nguyen Manh Quan, CEO linii Bamboo Airways.


- Pojawienie się linii Bamboo Airways w Londynie Gatwick jest świetnym dodatkiem do naszego rozkładu lotów. Wietnam jest wspaniałym państwem, które ma wiele do zaoferowania: piękne plaże, parki narodowe, świątynie oraz życie nocne to tylko niektóre atrakcje, czekające na pasażerów w Wietnamie - dodał Jonathan Pollard, CCO Gatwick Airport.

W przeszłości wietnamski przewoźnik zdążył już uruchomić rotację z Hanoi do Londynu Heathrow, a za miesiąc ma otworzyć także trasę z Ho Chi Minh (Sajgonu) do Londynu Gatwick. Wcześniej linia Bamboo Airways zainaugurowała również połączenia m.in. do niemieckiego Frankfurtu i australijskiego Melbourne.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy