easyJet ogłosił letnią siatkę połączeń

9 października 2022 10:30
Linia easyJet zaplanowała już przyszłoroczne lato. Brytyjski przewoźnik udostępnił pasażerom ponad ćwierć miliona lotów sezonowych. Oferta z Wielkiej Brytanii obejmie ponad 100 wakacyjnych kierunków. Nie zabraknie lotów do popularnych kurortów w Hiszpanii, Grecji i Portugalii.
Reklama
Linia easyJet ogłosiła przyszłoroczną, letnią siatkę połączeń. Przewoźnik rozpoczął sprzedaż ponad 250 tys. lotów sezonowych, które odbędą się w okresie od 9 maja 2023 roku do 30 września 2023 roku. Tylko z Wielkiej Brytanii linia easyJet wykona w szczycie sezonu wakacyjnego ponad 133 tys. rejsów. Większość z połączeń obejmie najpopularniejsze kierunki wypoczynkowe. W ofercie przewoźnika nie zabraknie Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Turcji, Cypru i Egiptu. W sumie linia easyJet poleci z dziewiętnastu brytyjskich lotnisk do 104 miejsc w Europie, Afryce Północnej i Środowym Wschodzie.


- Jest nam niezmiernie miło, że możemy ogłosić nasz rozkład lotów na przyszłoroczne lato, dzięki czemu nasi pasażerowie już teraz mogą zagwarantować swój wakacyjny wyjazd w atrakcyjnych cenach. Nasza siatka będzie składała się z ponad 400 tras, więc każdy znajdzie coś dla siebie - powiedziała Ali Gayward, menadżer ds. regionu linii easyJet.

Bogatą ofertę dla brytyjskich podróżnych przygotowała również spółka easyJet Holidays, która specjalizuje się w organizacji pakietów wycieczek. W przyszłorocznym sezonie wakacyjnym linia easyJet będzie realizowała 414 tras z Wielkiej Brytanii do 104 lotnisk na trzech kontynentach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy