airBaltic: 18 nowych połączeń z krajów bałtyckich

29 września 2022 09:00
W przyszłorocznym sezonie letnim linia airBaltic uruchomi osiemnaście nowych połączeń. To będzie największa ekspansja łotewskiego przewoźnika w historii. Przybędzie lotów z Rygi, Wilna i Tallina. Ponadto, zwiększona zostanie częstotliwość najpopularniejszych, realizowanych już tras.
Reklama
Choć okres letni wciąż się nie skończył, a część przewoźników wciąż ogłasza nowości na nadchodzącą zimę, linia airBaltic poszła o krok dalej i już zapowiedziała szereg nowych połączeń na przyszłoroczne lato. Wraz z nadejściem następnego sezonu wakacyjnego łotewski przewoźnik zabierze pasażerów z państw bałtyckich do osiemnastu nowych miast. Przybędzie lotów z Rygi, Wilna i Tallina.


- Przed nami największa ekspansja w ramach jednego sezonu lotniczego. Linia airBaltic będzie niezmiennie rozwijała ofertę ze swojego domu, czyli państw bałtyckich. Naszym celem jest zapewnienie stałej łączności regionu z państwami europejskimi. Poza nowymi połączenia, w przyszłe lato przybędzie również rejsów na realizowanych już trasach - powiedział Martin Gauss, CEO linii airBaltic.

W przyszłorocznym sezonie letnim Ryga zyska 10 połączeń, a Wilno i Tallin po 4. Dodane zostaną nowe rotacje w ramach rejsów z Rygi m.in. do Hiszpanii (Barcelona), Portugalii (Lizbona) i Włoch (Rzym). W ramach ekspansji pasażerowie z Rygi będą mogli polecieć do Stambułu, Hannoveru, Bukaresztu, Porto, Burgas, Bilbao, Tivatu, Erywania, Belgradu i Baku. Podróżni z Wilna otrzymają bezpośredni dostęp do rejsów do Malagi, Nicei, Heraklionu i na Majorkę. Równie wakacyjnie zapowiada się oferta z Tallina, skąd linia airBaltic doda połączenia do Splitu, Dubrownika, Heraklionu i na Rodos. Połączenia zostaną zainaugurowane w kwietniu i maju przyszłego roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy