Aelia z konkursem. Do wygrania wakacje w Turcji i Hiszpanii

17 września 2022 11:25
Aelia Duty Free wystartowała z konkursem z okazji 15-lecia swojej działalności. Do wygrania jest m.in. wypoczynek w Turcji i Hiszpanii oraz seria zestawów upominkowych od sklepu. Zgłoszenia można wysyłać w ramach dwóch edycji konkursu.
Reklama
Sklep Aelia Duty Free ogłosił konkurs z okazji 15-lecia swojej działalności. W ramach konkursu można wygrać tygodniowy pobyt dla dwojga na Riwierze Tureckiej lub w Andaluzji. Wypoczynek w Turcji jest nagrodą w I cyklu konkursu, a wypoczynek w Hiszpanii jest nagrodą w II cyklu konkursu. Ponadto, sklep Aelia Duty Free nagrodzi zwycięzców zestawami upominkowymi, a wśród nich: bony upominkowe o wartości 500 złotych, kosmetyczka Aelia Travel Collection oraz plecak Aelia Travel Collection.

- Już od 15 lat gwarantujemy niezapomniane doświadczenia zakupowe pasażerom na lotniskach. Zakupy w sklepach wolnocłowych Aelia Duty Free dla wielu są nieodłącznym elementem każdej podróży. Z zaproszenia do świata luksusu korzystają już od 15 lat miliony pasażerów odlatujących z największych lotnisk w Polsce. Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 15. urodzin Aelia Duty Free - zachęca sklep na swojej stronie internetowej.


Aby wziąć udział w konkursie trzeba dokonać zakupu w sklepach lotniskowych bądź na stronie internetowej www.sklep.aelia.pl za minimum 99 złotych i zachować paragon. Następnie trzeba wejść na stronę www.konkurs.aelia.pl, napisać za co uwielbia się Aelia Duty Free i wysłać zgłoszenie. Sklep nagrodzi 46 autorów najciekawszych wypowiedzi.

Zgłoszenia w ramach I cyklu konkursu można wysyłać do 13 października 2022 roku. Dzień później rozpocznie się II edycja konkursu, która potrwa do 13 listopada 2022 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi odpowiednio 20 października 2022 roku i 20 listopada 2022 roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy