Wizz Air doda 5 samolotów do bazy w Bukareszcie

7 września 2022 11:52
Wizz Air ogłosił dziś (7.09) ekspansję w Rumunii, dodając pięć samolotów do swojej bazy w Bukareszcie (łącznie do 17), a także zwiększoną pojemność do Bacau, Kluż-Napoce, Iasi i Sibiu.
Reklama
Dodatkowe miejsca zostaną dodane już w piątek 9 września, a 5 nowych samolotów typu Airbus A321, dołączy do rumuńskiej floty 4 października. W ramach tego wzrostu linia ogłosiła również wprowadzenie trzech nowych tras z Bukaresztu do Aten, Pragi i Larnaki oraz zwiększenie częstotliwości na ponad 30 istniejących trasach, w tym na kluczowych kierunkach – do: Londynu, Rzymu, Mediolanu, Barcelony, Paryża, Brukseli-Charleroi, Dortmundu, Eindhoven, Madrytu i Tel Awiwu. W sumie Wizz Air wprowadzi na rynek rumuński 2,6 miliona dodatkowych miejsc.

Ponadto Wizz Air ogłosił również taryfy ratunkowe dla klientów Blue Air. Pasażerowie Blue Air, których dotyczy problem, mogą rezerwować loty Wizz Air już od 49,99 EUR, korzystając z numeru rezerwacji Blue Air. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem specjalnej strony taryfy ratunkowej Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy