Wizz Air zbazuje 4. samolot w bazie w Krakowie

2 sierpnia 2022 10:34
1 komentarz
Wizz Air ogłosił dziś (2.08) dodanie kolejnego samolotu do swojej bazy w Krakowie. 4. samolot z rodziny Airbus A320 pozwoli na realizację tras z krakowskiej siatki połączeń WIZZ.
Reklama
Kolejny samolot z rodziny Airbus A321neo zasili flotę krakowskiej bazy z której Wizz Air łącznie realizuje 27 połączeń do 16 krajów. Pasażerowie Wizz Air mogą podróżować z Kraków Airport im. Jana Pawła II m. in. do takich ciekawych miejsc jak: Abu Zabi, Burgas, Split, Larnaka, Santorini, Barcelona czy Mediolan.

Samolot typu Airbus, który dołącza do floty Wizz Air w Krakowie oferuje znaczące korzyści dla środowiska, przy prawie 50% redukcji emisji hałasu, 20% redukcji zużycia paliwa i 50% redukcji emisji tlenków azotu. Fota samolotów Wizz Air jest jedną z najmłodszych na świecie, ze średnią wieku 4,74 lat. Dodanie 4. samolotu do bazy w Krakowie to stworzenie kolejnych miejsc pracy bezpośrednio w linii oraz w branżach pokrewnych.


- Dodając kolejny samolot do naszej bazy w Krakowie, podkreślamy wieloletnie zaangażowanie w działalność w Krakowie i Polsce. Stały rozwój to jeszcze więcej możliwości podróżowania dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dogodny rozkład lotów oraz stale rozwijająca się siatka połączeń i szeroki wybór opcji pozwalających dostosować podróż do swoich potrzeb pomoże naszym pasażerom wyruszyć w podróż marzeń - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Ostatnie komentarze

mflyer 2022-08-02 10:48   
mflyer - Profil mflyer
Przecież Wizzair nic dziś nie ogłosił, samolot powrócił do bazy w Krakowie po tym jak połączenia zostały zawieszone przez pandemię. Większość z nich została wznowiona już wczoraj, 1.08.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy