Wizz Air: Dziewięć nowych tras z Londynu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 lipca 2022 11:31
Linia Wizz Air zapowiedziała uruchomienie nowych tras z dwóch londyńskich lotnisk. Przewoźnik poleci z Luton i Gatwick do Estonii, Czech, Włoch, Francji, Maroka i Egiptu. Połączenia wystartują w tegorocznym sezonie zimowym.
Reklama

Linia Wizz Air ponownie postawiła na swój rozwój w Wielkiej Brytanii. Przewoźnik zapowiedział uruchomienie dziewięciu nowych połączeń z dwóch londyńskich lotnisk. Wszystkie nowości zostaną zainaugurowane w tegorocznym sezonie zimowym na przełomie października i listopada br. Połączenia mają charakter rotacji przede wszystkim turystycznych. Z Luton i Gatwick węgierski przewoźnik poleci na nowych trasach do Estonii, Czech, Włoch, Francji, Maroka i Egiptu.


Linia Wizz Air zainauguruje połączenia z Londynu Luton do Tallina, Pragi, Sharm El Sheikh i Hurghady oraz z Londynu Gatwick do Sharm El Sheikh, Werony, Grenoble, Marakeszu i Agadiru. Wraz z otwarciem nowych tras, londyńska siatka połączeń będzie składała się z blisko stu kierunków sezonowych i całorocznych do trzydziestu jeden państw.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama