Linia airBaltic poleci na Gran Canarię

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
07 lipca 2022 09:40
Linia airBaltic uruchomi bezpośrednią trasę z Rygi na Gran Canarię. Przewoźnik poleci na drugą najpopularniejszą wyspę kanaryjską od 1 listopada 2022 roku. Trasa będzie realizowana dwukrotnie w ciągu tygodnia samolotami Airbus A220-300.
Reklama

Linia airBaltic poleci z Rygi na Gran Canarię. Trasa zostanie uruchomiona już 1 listopada 2022 roku, czyli w sam raz na tegoroczny sezon zimowy. Przewoźnik będzie realizował dwa połączenia na kanaryjską wyspę w tygodniu przy wykorzystaniu samolotu Airbus A220-300. Bezpośredni przelot na Gran Canarię w wąskokadłubowej maszynie potrwa aż 6 godzin i 40 minut.


- Wraz z dodaniem Gran Canarii do naszej siatki połączeń, rozbudujemy zimową ofertę rejsów dla łotewskich pasażerów. To jeden z naszych najdalszych kierunków w historii. Tym bardziej jest nam miło, że już wkrótce zabierzemy podróżnych do kolejnej słonecznej, ekscytującej i pożądanej destynacji. Gran Canaria jest w końcu drugą najpopularniejszą wyspą na Kanarach - powiedział Martin Gauss, CEO linii airBaltic.

W ubiegłym roku linia airBaltic uruchomiła trasę z Rygi na Teneryfę. W opinii łotewskiego przewoźnika połączenie to cieszyło się ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Otwarcie rotacji na Gran Canarię było więc naturalnym kierunkiem rozwoju zimowej siatki połączeń z Rygi.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama