Szczecin: 24 rejsy do Warszawy w tygodniu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
9 czerwca 2022 09:30
Tak bogatej krajowej siatki połączeń szczecińskie lotnisko nie miało od dawna. Poza nową trasą do Krakowa, z Goleniowa można polecieć do Warszawy jednym z aż dwudziestu czterech połączeń w tygodniu - do Modlina lub na Lotnisko Chopina.
Reklama
Tegoroczna siatka połączeń dostępna ze Szczecina składa się dziewięciu tras krajowych i zagranicznych. Po pandemii koronawirusa wrócił szereg sprawdzonych połączeń do Skandynawii (Oslo Torp i Gardermoen, Bergen, Stavanger), Wielkiej Brytanii (Londyn Stansted) i Irlandii (Dublin). I choć wznowienie rotacji do najpopularniejszych ośrodków migracyjnych Polonii było kwestią czasu, tak mało kto spodziewał się, że szczecińscy podróżni będą mieli do wyboru tak szeroką ofertę tras krajowych. W ciągu tygodnia można udać się do Krakowa lub Warszawy jedną z dwudziestu siedmiu rotacji.


Na Lotnisko Chopina w Warszawie można dolecieć samolotami Polskich Linii Lotniczych LOT. Przewoźnik realizuje tygodniowo dziewiętnaście rejsów na trasie ze Szczecina do Warszawy, umożliwiając pasażerom z województwa zachodniopomorskiego dogodną przesiadkę na europejską i międzykontynentalną siatkę połączeń, która jest dostępna z Lotniska Chopina. Ponadto, stosunkowo niedawno linia Ryanair udostępniła podróżnym nową rotację ze Szczecina do Modlina. Trasa powtarzana jest z częstotliwością pięciu rejsów w tygodniu.

Tym samym z Goleniowa można się udać na oba warszawskie lotniska jednym z aż dwudziestu czterech połączeń na przestrzeni tygodnia. Co więcej, turyści mają do wyboru atrakcyjną trasę do Krakowa, która realizowana jest trzykrotnie w ciągu tygodnia.

Fot.: Szczecin Airport

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy