Qatar: Sześć lotów na Heathrow każdego dnia

20 maja 2022 09:30
Linie lotnicze nieustannie dopasowują swoją ofertę do rosnącego zapotrzebowania. W szczycie sezonu wakacyjnego linia Qatar Airways poleci na trasie z Kataru do Londynu Heathrow aż sześć razy w ciągu dnia, choć przed pandemią lotów i tak było więcej.
Reklama
Linia Qatar Airways postanowiła zaspokoić popyt na podróże lotnicze między Katarem i Wielką Brytanią poprzez dodanie kolejnej rotacji między regionami. Przewoźnik oferuje obecnie pięć lotów dziennie na trasie z Dohy do Londynu Heathrow, lecz już wkrótce częstotliwość tych rejsów zostanie ponownie zwiększona. W szczycie sezonu wakacyjnego linia Qatar Airways będzie realizowała sześć rotacji w ciągu dnia.


Zmiana oznacza, że pierwsi podróżni polecą na Heathrow już o godzinie 1:20, a ostatni dopiero o godzinie 15:05. To właśnie ta ostatnia rotacja wróciła do rozkładu katarskiego przewoźnika. W drogę powrotną w kierunku Kataru pasażerowie będą odlatywali najwcześniej o godzinie 9:00, a najpóźniej o godzinie 21:40. Połączenie wykonywane jest samolotami Airbus A380 oraz Boeing 777-300ER.

Choć sześć rotacji każdego dnia może wyglądać imponująco, jest to częstotliwość wciąż daleka od rozkładu lotów wypracowanego przez linię Qatar Airways przed pandemią koronawirusa.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy