Ryanair zainaugurował trasę ze Szczecina do Modlina

5 maja 2022 09:05
Linia lotnicza Ryanair zainaugurowała loty na trasie ze Szczecina na lotnisko Warszawy Modlin.
Reklama
Połączenie z Pomorza Zachodniego do Modlina realizowane będzie pięć razy w tygodniu. Ryanair w sezonie "Lato 2022" zaoferuje ze Szczecina cztery trasy, w tym tę do Modlin.


Rozkład lotów Ryanaira ze Szczecina obejmuje także loty do Dublina, Londynu i Krakowa, co łącznie daje 16 lotów tygodniowo. Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Modlina w maju już od 25 zł, natomiast w czerwcu i lipcu już od 49 zł.


- To bardzo dobra informacja zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności branży turystycznej. Zainaugurowanie przez linię lotniczą Ryanair trasy do Warszawy Modlin pokazuje, że współpraca Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oraz Ryanair opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż w przypadku sukcesu trasy do Warszawy Modlin, oprócz już istniejącego połączenia do Krakowa w przyszłości pojawią się kolejne trasy krajowe - mówi Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy