Wizz Air poleci z Wrocławia do Chorwacji

21 kwietnia 2022 14:21
1 komentarz
Linia lotnicza Wizz Air poleci z Wrocławia do Chorwacji.
Reklama

Od sierpnia pasażerowie będą mogli podróżować z Wrocławia do Dubrownika w Chorwacji. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Nowe połączenie dopełni ofertę chorwackich kierunków z Wrocławia. Pasażerowie będą mogli polecieć już nie tylko do Zadaru i Splitu, ale również do Dubrownika, który jest znany ze swojej niesamowitej architektury, a także słonecznych plaż – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław i dodaje, że Dubrownik to kolejne połączenie w siatce lotów, które umożliwia weekendowy city break. – Rozłożenie rejsów na czwartki i niedziele sprawia, że możemy planować zarówno dłuższy urlop w Dubrowniku, jak i zdecydować się tylko na okołoweekendowy lot – zaznacza Kuś.

- Z ostatnio ogłoszonymi trzema wakacyjnymi trasami ze stolicy Dolnego Śląska do: Barcelony, Rodos i Tirany – Dubrownik w Chorwacji uzupełnia bogatą ofertę połączeń wakacyjnych - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Dubrownik to stolica Dalmacji południowej. Przepięknie położony nad Morzem Adriatyckim z doskonałym nadmorskim klimatem Dubrownik to także wyśmienita lokalna kuchnia, życie nocne oraz urocza starówka, która przyciąga turystów na wakacje w Chorwacji.

Loty na nowej trasie odbywać się będą w czwartki i niedziele. Pierwszy lot 4 sierpnia br.

Ostatnie komentarze

mflyer 2022-04-21 15:26   
mflyer - Profil mflyer
Poleca tez z Krakowa do Abu Dhabi
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy