Linie SAS zwiększają ofertę lotów do USA

26 listopada 2021 09:25
Skandynawskie linie lotnicze SAS reagują na rosnący popyt na podróże między Europą a Stanami Zjednoczonymi i regularnie zwiększają swoje oferowanie na najpopularniejszych trasach za Ocean Atlantycki. W szczycie sezonu przewoźnik zaproponuje ponad 100 lotów w tygodniu.
Reklama
Ruch pasażerski między Europą a Stanami Zjednoczonymi rośnie każdego dnia. Na stale poprawiającą się sytuację rynkową reagują światowi przewoźnicy, którzy z radością przywracają kolejne połączenia do Ameryki. Nie inaczej postępują linie SAS. Skandynawski przewoźnik zaobserwował znaczący wzrost rezerwacji na loty do Stanów Zjednoczonych w okresie świąteczno-noworocznym. W kulminacyjnym momencie sezonu linie SAS zaoferują skandynawskim podróżnym nawet 100 rejsów za Ocean Atlantycki w tygodniu.

- Cieszy nas, że możemy zwiększyć liczbę lotów do USA i zaproponować naszym klientom szereg możliwości podróży na drugą stronę Atlantyku. Pasażerowie spragnieni są ponownych spotkań ze swoimi amerykańskimi przyjaciółmi i rodzinami, szczególnie w okresie nadchodzących świąt - powiedział Karl Sandlund, dyrektor linii SAS.


W ostatnich dniach przewoźnik przywrócił regularne połączenia ze Sztokholmu, Kopenhagi oraz Oslo do Miami na Florydzie. W połowie grudnia br. wznowiona zostanie także trasa ze stolicy Szwecji do Chicago. Ponadto, zwiększeniu ulegnie również częstotliwość funkcjonujących już rotacji ze Skandynawii do Nowego Jorku, Los Angeles, San Francisco i Waszyngtonu.

W trwającym sezonie zimowym linie SAS dysponują jedenastoma trasami ze Skandynawii do Stanów Zjednoczonych, z czego najwięcej z nich dotyczy Kopenhagi (Nowy Jork, Chicago, Los Angeles, San Francisco, Waszyngton, Miami). Kolejne trzy połączenia obejmą Sztokholm (Nowy Jork, Chicago, Miami), a zaledwie dwa wzbogacą ofertę przewoźnika w stolicy Norwegii (Nowy Jork, Miami). Najpopularniejsze kierunki będą realizowane nawet siedem razy w tygodniu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy