SAS: Wracają loty z Poznania do Kopenhagi

8 października 2021 08:55
Skandynawskie linie lotnicze kontynuują przywracanie wstrzymanych podczas pandemii połączeń. Już wkrótce przewoźnik ponownie rozpocznie rejsy na trasie z Poznania do duńskiej Kopenhagi.
Reklama
Wczoraj (7.10) informowaliśmy o powrocie linii SAS do Wrocławia. Skandynawski przewoźnik ponownie zamelduje się na Dolnym Śląsku już 4 listopada br. wraz z przywróceniem bezpośrednich rejsów do Kopenhagi. Loty do stolicy Danii będą realizowane dwa razy w tygodniu.


Jak się okazuje, to nie jedyny, zaplanowany na przyszły miesiąc, powrót linii SAS na polskie lotniska regionalne. Dokładnie tydzień po powrocie rotacji z Wrocławia do Kopenhagi skandynawski przewoźnik wznowi również operacje z Poznania do stolicy Danii. Rejsy będą wykonywane dwa razy w tygodniu (poniedziałki oraz czwartki) przy wykorzystaniu samolotów Bombardier CRJ-900, które mogą zabrać na pokład do 90 pasażerów. Bezpośredni przelot z Ławicy na lotnisko Kastrup potrwa nieco ponad godzinę. Bilety na to połączenie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy