Flyr poleci na trzech nowych europejskich trasach

20 września 2021 09:25
Nowy, niskokosztowy przewoźnik norweski zapowiedział rozbudowę swojej europejskiej siatki połączeń. Linia Flyr już wkrótce poleci z Oslo do Kopenhagi, Paryża i Rzymu.
Reklama
W ostatnich dniach czerwca br. linia Flyr wykonała swoją pierwszą komercyjną operację lotniczą. Inauguracyjnym połączeniem była krajowa trasa z Oslo Gardermoen do Tromso. Choć przewoźnik pojawił się na rynku w trudnym dla całej branży momencie, przedstawiciele Flyr liczą na szybki rozwój i ekspansję, która w przyszłości ma nawet zagrozić skandynawskim konkurentom tj. SAS czy Norwegian. Kluczem do sukcesu mają być niskie ceny biletów i loty do najpopularniejszych miejsc w Europie.

Do tej pory Flyr oferował osiem bezpośrednich tras z Oslo Gardermoen. Były to rotacje krajowe do Bergen, Bodo, Narwiku, Tromso i Trondheim oraz międzynarodowe do Nicei, Alicante i Malagi, które wystartowały dopiero pod koniec sierpnia. Już wkrótce siatka połączeń przewoźnika powiększy się o trzy nowe, europejskie kierunki, a częstotliwość dotychczasowych połączeń do Hiszpanii ulegnie zwiększeniu. W ten sposób linia odpowiada na duże zainteresowanie lotami ze stolicy Norwegii.


- Wsłuchaliśmy się w głosy naszych klientów i z przyjemnością możemy ogłosić najnowsze rejsy do Kopenhagi, Paryża i Rzymu. Co więcej, spragnionym wypoczynku oraz słońca Norwegom zaproponujemy jeszcze więcej lotów do Malagi i Alicante - powiedział Thomas Ramdahl, przedstawiciel Flyr.

Już 14 października Flyr uruchomi rejsy z Oslo Gardermoen do Paryża CDG. Połączenie realizowane będzie dwa razy w tygodniu (czwartki, niedziele). Dzień później pierwszy samolot norweskiego przewoźnika odleci do Rzymu Fiumicino, a rotacje będą powtarzane dwa razy tygodniowo (piątki, poniedziałki). Również dwa razy w tygodniu (piątki, poniedziałki) odbywać się będą loty do Kopenhagi Kastrup. Te wystartują 18 października. Wszystkie rejsy realizowane są maszynami Boeing 737-800. Obecnie we flocie linii Flyr znajdują się trzy samoloty tego typu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy