Eurowings odpowiada na rosnący ruch biznesowy w Europie

13 września 2021 10:00
Eurowings dostrzega zdecydowany wzrost zainteresowania lotami biznesowymi. Tym samym przewoźnik zwiększa swoją ofertę i obecność na największych niemieckich lotniskach.
Reklama
Niemiecki przewoźnik reaguje na rosnący popyt na lotnicze podróże biznesowe i w najbliższym czasie znacząco zwiększy częstotliwość swoich lotów z największych niemieckich lotnisk. Jeszcze w tym miesiącu linia podwoi biznesową siatkę połączeń w porównaniu do ubiegłego miesiąca uwzględniając kluczowe kierunki tj. Paryż, Londyn, Rzym, Brukselę czy Wiedeń. W sumie przewoźnik należący do Lufthansa Group zaoferuje pasażerom około 300 bezpośrednich tras biznesowych w całej Europie i nie tylko.

- Przez ponad rok większość podróżnych biznesowych rzadko kiedy utrzymywała stałe relacje z klientami, partnerami czy międzynarodowymi korporacjami. Teraz kontakty biznesowe wreszcie się odradzają. Po raz pierwszy od początku pandemii widzimy regularnie wyprzedawane bilety w klasach biznes na wielu trasach - powiedział Jens Bischof, dyrektor generalny Eurowings.


Najpopularniejsze połączenia linii zyskają dodatkowe rotacje w atrakcyjnych godzinach, umożliwiając jednodniowe wyjazdy biznesowe. Dotyczy to wielu rejsów m.in. do Kopenhagi czy Zurychu z Dusseldorfu, Hamburga, Stuttgartu i Kolonii. Lotniska w Berlinie, Hanowerze, Norymberdze i Lipsku także skorzystają z najnowszej decyzji Eurowings. Wraz z ogłoszeniem siatki połączeń na najbliższe miesiące przewoźnik przywróci również liczne trasy, których realizacja została zawieszona ze względu na ograniczenia w podróżowaniu. To m.in. rotacje z Hamburga do Pragi i Barcelony, z Kolonii do Budapesztu i Mediolanu, ze Stuttgartu do Bilbao i Brukseli oraz z Dusseldorfu do Genewy, Lizbony i Zagrzebia. W ostatnim czasie Eurowings powrócił również bezpośrednie rejsy do Wrocławia, o czym pisaliśmy tutaj.

Przewoźnik zachęca pasażerów biznesowych na wiele sposobów. To nie tylko rozbudowana siatka połączeń do największych i najważniejszych ośrodków biznesowych i korporacyjnych w Europie, ale także możliwość podróży w komfortowych warunkach. Dlatego też Eurowings postanowił na nowo otworzyć dziesięć saloników biznesowych, które na czas pandemii pozostawały w zamknięciu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy