Eurowings po raz pierwszy poleciał na Ukrainę

8 września 2021 09:55
W pierwszym dniu września br. niemiecki przewoźnik niskokosztowy wykonał inauguracyjny lot na Ukrainę. Tym samym Eurowings rozpoczął regularne operacje na najnowszej trasie z Dusseldorfu do Kijowa.
Reklama
Wrzesień z pewnością zapisze się na kartach historii lotniczych relacji niemiecko-ukraińskich. To właśnie w bieżącym miesiącu linie Eurowings zainaugurowały swoje pierwsze bezpośrednie połączenie z Dusseldorfu do stolicy Ukrainy, Kijowa. Przewoźnik wykonuje na tej trasie trzy loty tygodniowo (poniedziałki, środy, piątki).


- Jako Lufthansa Group z radością możemy zwiększyć naszą obecność na lotnisku w Kijowie Boryspolu przedstawiając wszystkim najnowsze połączenie linii Eurowings z Dusseldorfu. Po ponad 30-letniej, owocnej współpracy Lufthansy i Austrian Airlines w bezpośrednich lotach do Kijowa, Eurowings nareszcie wkracza do gry i zaoferuje podróżnym jeszcze więcej możliwości - powiedział Karsten Zang, dyrektor sprzedaży przewoźnika.

W ostatnich miesiącach Eurowings stawia na intensywny rozwój wschodniej siatki połączeń. Od lipca przewoźnik obecny jest także w gruzińskim Tbilisi, armeńskim Erywaniu czy rosyjskim Krasnodarze. Rejsy realizowane są w ramach programu niemieckiej linii, który skupia się wokół tras migracyjnych, zapewniających szybki powrót do domu wielu rodzinom.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy