Kraków zainaugurował sezon wakacyjny. Ryanair poleciał na Korfu

18 czerwca 2021 08:14
Od czwartku (17.06) pasażerowie krakowskiego lotniska mogą podróżować na Korfu z linią lotniczą Ryanair. Inauguracja połączenia CFU – KRK – CFU to symboliczne rozpoczęcie serii wakacyjnych lotów przez bazowego przewoźnika Kraków Airport.
Reklama
W sezonie Lato 2021, Ryanair zbazuje w Krakowie 8 samolotów i zaoferuje 70 tras, w tym trzy nowe - na Korfu, Santorini oraz do Billund – ale także wiele innych wakacyjnych połączeń m.in. do: Alicante, Bari, Burgas, Podgoricy czy Zadaru.

Ryanair będzie wykonywał z Krakowa w sezonie letnim (czyli do końca października) ponad 210 lotów tygodniowo. Pasażerowie mogą zarezerwować loty zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych, w najniższych cenach i z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

- Cała branża lotnicza z utęsknieniem czekała na rozpoczęcie wakacyjnego sezonu. Linie lotnicze dołożyły starań, aby oferta słonecznych kierunków z krakowskiego lotniska była jak najbardziej atrakcyjna. Dzisiejsza inauguracja połączenia na Korfu to jedna z wielu propozycji linii Ryanair, pozwalająca mieszkańcom Krakowa i Małopolski udać się na wymarzony odpoczynek – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.


- Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, z radością oficjalnie rozpoczynamy nasz letni program lotów z Krakowa. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid-19 zmieniają się regularnie, klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku, w ramach 0 złotych za zmianę – powiedziała Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy