LOT poleci ze Szczecina do Rijeki

27 maja 2021 13:18
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie 3 lipca 2021 roku połączenia lotniczego na trasie ze Szczecina do chorwackiej Rijeki.
Reklama
Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT, trasę do Rijeki wykonywać będzie z częstotliwością raz w tygodniu - w soboty.
Wylot ze Szczecina zaplanowano na 9:10, a przylot do Rijeki na 11:10. Wylot z Rijeki nastąpi o 17:35, a przylot do Szczecina: o godzinie 19:40. Bilety są dostępne na stronie przewoźnik, a ich cena zaczyna się od 125 złotych za lot w jedną stronę (249 złotych za lot w dwie strony).

- Ogłoszenie połączenia lotniczego do chorwackiej Rijeki, z jednej strony doskonale wpisuje się w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat, wraz z liniami lotniczymi realizuje Port Lotniczy Szczecin – Goleniów, z drugiej zaś pokazuje, że zeszłoroczne uruchomienie długo wyczekiwanego połączenia do Chorwacji okazało się strzałem w dziesiątkę i jest realizowane również w tym roku - powiedział Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

- Dzięki temu połączeniu, mieszkańcy Województw Zachodniopomorskiego nie będą skazani na wielogodzinną, bo trwającą prawie 16 godzin podróż samochodem. Jesteśmy pewni, że tego lata, poprzez możliwość pokonania tej trasy w niecałe 2 godziny, wiele osób z Województwa Zachodniopomorskiego skusi się na wypoczynek nad pięknym Adriatykiem – dodał.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy