Eurowings poleci do Rosji i Gruzji

13 kwietnia 2021 09:25
Niemiecki przewoźnik ogłosił nowe trasy do środkowej i południowej części Rosji oraz do Tbilisi. Pierwsze rejsy ruszą w lipcu 2021 r.
Reklama
Niemiecka linia lotnicza Eurowings po raz pierwszy włączy do swojej siatki połączeń Rosję i Gruzję. Przewoźnik uruchomi nowe kierunki już w lipcu 2021 r.
Eurowings poleci z Düsseldorfu do Jekaterynburga, Krasnodaru oraz Tbilisi. Rejsy do Jekaterynburga oraz gruzińskiej stolicy będą obywać się dwa razy w ciągu tygodnia, natomiast Krasnodar będzie obsługiwany raz w tygodniu. Na wszystkich trzech trasach polecą maszyny Airbus A320, na pokładzie których może podróżować 170 pasażerów, w tym 12 w klasie biznes oraz 50 w ekonomicznej+, z większą ilością miejsca na nogi.


Bilety na nowe trasy są już dostępne na stronie internetowej Eurowings oraz u pośredników. Jak zapewnia przewoźnik, ceny biletów w jedną stronę na kierunkach rosyjskich zaczynają się od 120 euro w najtańszej taryfie, z bagażem podręcznym o wadze do 8 kg, natomiast najtańsze bilety do gruzińskiej stolicy – od 90 euro.

W grudniu 2020 r. wystartowały także nowe połączenia Eurowings z Berlina–Brandenburg, Düsseldorfu oraz Stuttgartu do Bejrutu (Liban), a także z Düsseldorfu do Erbil (Irak). W obliczu skutków pandemii COVID-19, przewoźnik szuka w ten sposób nowych rynków i szans na rozwój.

Fot.: Eurowings

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy