Kraków odzyskuje połączenia z Niemcami

1 kwietnia 2021 11:00
Ryanair planuje wznowienie w tym roku trzech kierunków ze stolicy Małopolski do Niemiec.
Reklama
31 października 2021 r. wystartują loty pomiędzy Krakowem a Berlinem–Brandenburg, które obsłuży Ryanair – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Ryanair będzie latał na tej trasie 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Rejsy z Małopolski obsłuży maszyna Boeing 737-800, która wyląduje w porcie lotniczym Brandenburg, dokładnie rok po jego oficjalnym otwarciu. Połączenie z Krakowa do Berlina Ryanair uruchomił po raz pierwszy na jesieni 2017 r., jednak w marcu 2020 r. rejsy zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa.


Poza Ryanairem, jedyną linią w Polsce, która planuje loty do Berlina są obecnie PLL LOT – połączenia z lotniska Chopina w Warszawie do portu lotniczego Brandenburg mają wrócić 1 maja 2021 r.

Z systemu rezerwacyjnego Ryanaira wynika także, że 31 października wrócą loty z Krakowa na główne lotnisko we Frankfurcie, które podobnie jak rejsy do Berlina, będą odbywać się 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Przewoźnik planuje ponadto powrót na trasę z Małopolski do Dortmundu, która wystartuje już 3 maja 2021 r. i będzie wykonywana w poniedziałki oraz piątki.

Fot.: Kraków Airport, Flughafen Berlin–Brandenburg

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy