Z Warszawy do Cancun w klasie biznes od 4533 PLN

1 stycznia 2021 18:43
Bardzo atrakcyjne ceny na przeloty w klasie biznes z Warszawy do Meksyku oferują portugalskie linie TAP Portugal. Bilety dostępne są od końca marca do czerwca br.
Reklama
W tytułowej cenie można polecieć ze stosunkowo krótkimi przesiadkami na lotnisku w Lizbonie albo bez dodatkowej dopłaty z kilkudniową przerwą przeznaczoną na zwiedzanie portugalskiej stolicy. Loty transatlantyckie będą obsługiwane samolotami airbus A330-900neo dysponującymi kabiną klasy biznes w nowej konfiguracji.

Kliknij tutaj, aby kupić bilet do Cuncun, a także na innych trasach.


Bilety wystawiane są w klasie rezerwacyjnej J, która daje możliwość uzyskania mil w liczbie od 125 do 200 proc. przebytego dystansu w zależności od wybranego programu lojalnościowego. W cenie zawarta jest możliwość nadania dwóch bagaży rejestrowanych o wadze do 32 kg każdy, dostęp do poczekalni biznesowych w Warszawie i Lizbonie oraz priorytetowe wejście na pokład. Taryfa jest częściowo elastyczna - możliwy jest zwrot biletu za opłatą w wysokości 200 euro oraz zmiana terminu podróży za 250 euro. Oprócz tego bilety rezerwowane w TAP Portugal podlegają specjalnym warunkom modyfikacji wynikającym z bieżącej sytuacji pandemicznej.

Podejmując decyzję o zarezerwowaniu podróży warto wziąć pod uwagę restrykcje i wymogi wjazdowe obowiązujące w Meksyku oraz Portugalii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy