Wizz Air: Więcej krajówek w Norwegii. Nowe trasy do Gibraltaru i na Maderę

17 listopada 2020 09:17
3 komentarze
Węgierski przewoźnik ogłosił w poniedziałek (16.11) dwie kolejne trasy krajowe z nowo powstałej bazy w Oslo–Gardermoen. Linia wkrótce poleci także do Gibraltaru i na Maderę.
Reklama
5 listopada br. Wizz Air zainaugurował bazę w porcie Oslo–Gardermoen, skąd zapowiedział loty krajowe do Bergen, Tromsø i Trondheim. Jak poinformowano w poniedziałek, przewoźnik będzie oferować trasy także z Oslo do Stavanger oraz Narvik/Harstad. Loty ruszą 15 grudnia 2020 r.
Jak wylicza linia w komunikacie prasowym, łącznie z trasami z drugiej norweskiej bazy w Trondheim, Wizz Air zaoferuje w sumie 12 tras krajowych w Norwegii. Ceny biletów zaczynają się od 99 koron norweskich (ok. 41 złotych) w jedną stronę.

Z przyjemnością informujemy o dwóch kolejnych norweskich trasach krajowych. Wiemy jak ważne jest, aby Norwegowie zobaczyli się z rodziną na Boże Narodzenie, dlatego uruchamiamy je jeszcze przed świętami – powiedział József Váradi, dyrektor generalny Wizz Air.


Nowym połączeniem węgierskiego przewoźnika będzie także trasa z Londynu–Luton do Gibraltaru. Loty rozpoczną się 11 grudnia 2020 r. Tego samego dnia linia uruchomi także połączenie z lotniska Luton na portugalską Maderę.
Oba kierunki będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, a ceny biletów rozpoczynają się od 24,99 funtów (ok. 125 złotych) w jedną stronę.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Air

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
KRakowiak 2020-11-17 21:41   
KRakowiak - Profil KRakowiak
@wirnik, geniusz z Irlandii w październiku ogłosił sporo krajówek we Włoszech (np Cagliari - Brindisi, Neapol - Rimini, Palermo - Triest, Palermo - Brindisi + jeszcze kilka) i w Hiszpanii (Barcelona - Lanzarote, Walencja - Malaga). Oprócz tego trzeba pamiętać, że już przed pandemią Ryanair miał rozwiniętą sieć połączeń krajowych w obu krajach oraz m.in we Francji. ;)
A krzyki tak czy siak będą ze strony MOLa. :D
adam1987 2020-11-17 21:26   
adam1987 - Profil adam1987
Narvik cieszy, bo do tej pory Wizzair latał ze wszystkich swoich norweskich lotnisk do Gdańska. Jest nadzieja, że jak się wszystko unormuje, to szybko dodadzą połączenie do Polski.
wirnik 2020-11-17 20:52   
wirnik - Profil wirnik
Jak widać koledzy z Węgier kombinują jak nie zatonąć. Ciekawe co będzie robił geniusz z Irlandii, czy znowu jego geniusz ograniczy się tylko do krzyku, ze powinien publiczne pieniądze dostawać?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy