Wizz Air uruchomi drugą bazę operacyjną w Norwegii

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 października 2020 14:56
Linia lotnicza Wizz Air uruchomi swoją drugą bazę operacyjną w Norwegii. Przewoźnik zbazuje tam dwa samoloty i uruchomi nowe trasy, oczywiście krajowe.
Reklama

Dwa tygodnie temu, 6 października br. Wizz poinformował, że uruchomi bazę operacyjną na lotnisku Gardermoen w Oslo i 5 listopada rozpocznie loty krajowe z Oslo do Bergen, Tromsø i Trondheim. Rejsy do Trondheim obsługiwane będą dwa razy dziennie, a do Bergen i Tromsø, w zależności od dnia tygodnia, do czterech razy dziennie.

Dziś linia poinformowała o uruchomieniu bazy operacyjnej w Trondheim. Oferowanie z lotniska Trondheim ulegnie podwojeniu, co będzie rezultatem umieszczenia na tym lotnisku dwóch airbusów A321neo. Przewoźnik uruchomi 7 nowych połączeń krajowych. Z Trondheim polecieć będzie można do Stavanger, Bodø, Tromsø, z Oslo do Ålesund, Bodø, Stavanger oraz pomiędzy Tromsø, Bodø i Stavanger.


Wizz zaoferuje łącznie 11 trasach krajowych w Norwegii. Przewoźnik przekonuje, że uruchomione niedawno przez Wizz Air połączenia krajowe w Norwegii znacznie przekroczyły jego oczekiwania, co potwierdza, że oferta jest trafiona i pożądana przez Norwegów.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama