Wizz Air: Loty repatriacyjne z Niemiec do Kijowa

27 marca 2020 15:41
Wizz Air, na wniosek LTH-Baas, międzynarodowego dostawcy usług w zakresie budownictwa oraz napraw statków, wykonała loty repatriacyjne z Niemiec dla obywateli Ukrainy, którzy utknęli za granicą z powodu pandemii COVID-19.
Reklama
Bezpieczne zakończenie misji powrotu 320 Ukraińców z regionu Wismar do domu wymagało odbycia 2 lotów, które odbyły się 26 marca z międzynarodowego lotniska Berlin Schönefeld do portu Borispol w Kijowie. Loty repatriacyjne WIZZ to odpowiedź na trudności, jakich doświadczyła ogromna liczba osób, które utknęły z dala od swoich domów w całej Europie z powodu pandemii COVID-19.

- Wizz Air zawsze z zaangażowaniem działa na rzecz swoich pasażerów – tym bardziej w tym wyjątkowym czasie. To dla nas zaszczyt, że możemy pomóc obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli się w tej niezwykle trudnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, wrócić do swoich domów. Ten trudny okres niewątpliwie jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Bezpieczeństwo i wygoda pasażerów pozostaje priorytetem Wizz Air nawet w najbardziej wymagających warunkach - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


- W branży budownictwa statków wycieczkowych kluczem do sukcesu są umiejętność rozwiązywania złożonych problemów, elastyczność i gotowość do natychmiastowego działania. Współpraca z takimi partnerami jak linia Wizz Air i biuro podróży Nautilus Travel umożliwia realizowanie zadań w najtrudniejszych okolicznościach - mówi Anton Maljugin, dyrektor ds. operacyjnych w LTH-Baas.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy