×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Loty repatriacyjne z Niemiec do Kijowa


Wizz Air, na wniosek LTH-Baas, międzynarodowego dostawcy usług w zakresie budownictwa oraz napraw statków, wykonała loty repatriacyjne z Niemiec dla obywateli Ukrainy, którzy utknęli za granicą z powodu pandemii COVID-19.


Bezpieczne zakończenie misji powrotu 320 Ukraińców z regionu Wismar do domu wymagało odbycia 2 lotów, które odbyły się 26 marca z międzynarodowego lotniska Berlin Schönefeld do portu Borispol w Kijowie. Loty repatriacyjne WIZZ to odpowiedź na trudności, jakich doświadczyła ogromna liczba osób, które utknęły z dala od swoich domów w całej Europie z powodu pandemii COVID-19. 

- Wizz Air zawsze z zaangażowaniem działa na rzecz swoich pasażerów – tym bardziej w tym wyjątkowym czasie. To dla nas zaszczyt, że możemy pomóc obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli się w tej niezwykle trudnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, wrócić do swoich domów. Ten trudny okres niewątpliwie jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Bezpieczeństwo i wygoda pasażerów pozostaje priorytetem Wizz Air nawet w najbardziej wymagających warunkach - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 


- W branży budownictwa statków wycieczkowych kluczem do sukcesu są umiejętność rozwiązywania złożonych problemów, elastyczność i gotowość do natychmiastowego działania. Współpraca z takimi partnerami jak linia Wizz Air i biuro podróży Nautilus Travel umożliwia realizowanie zadań w najtrudniejszych okolicznościach - mówi Anton Maljugin, dyrektor ds. operacyjnych w LTH-Baas.gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie