Tureckie linie Atlas Global wznowiły loty

23 grudnia 2019 08:30
Turecki przewoźnik Atlas Global poinformował w sobotę rano (21.12), że wznowił operacje po blisko miesięcznym zawieszeniu lotów.
Reklama
Od początku wstrzymania operacji linia informowała, że 21 grudnia zamierza wznowić działalność. Chwilowa przerwa w wykonywaniu lotów podyktowana była problemami finansowymi przewoźnika. W oficjalnym komunikacie z listopada Atlas Global sprecyzował, że konieczność czasowego wstrzymania lotów była wynikiem "wejścia w nową fazę restrukturyzacji", która ma zapewnić pasażerom "unikalną jakość przelotów".


„Znowu jesteśmy w powietrzu” poinformowała linia lotnicza na Twitterze, gdy o poranku (21.12) wystartował ich samolot obsługujący lot o numerze KK2001 ze Stambułu do Londynu. Poza stolicą Anglii, Atlas Global operuje z Turcji do 12 różnych miast do Amsterdamu, Tel Awiwu, Bagdadu, czy Irbilu. Większość z tych połączeń znajdujących się w siatce przewoźnika ponownie jest obsługiwanych rozkładowo.

Atlas Global został założony w 2001 roku jako Atlasjet, w marcu 2015 roku linia zmieniła nazwę na obecnie używaną. Flota przewoźnika składa się z airbusów z rodziny A320 oraz airbusów A330.

Fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy