LOT: Więcej bezpłatnych przekąsek i napojów

12 października 2019 10:14
9 komentarzy
Od kilku dni pasażerowie podróżujący po Europie wybranymi rejsami Polskich Linii Lotniczych LOT mogą skorzystać z nowej formuły bezpłatnego poczęstunku w klasie ekonomicznej. Zmiany mają charakter pilotażowy.
Reklama
Nowością w ofercie LOT-u są m.in. słodkie drożdżówki, którymi podróżni są częstowani obok dostępnych dotąd podczas lotów regionalnych wafelków "Grzesiek". Poszerzona została również oferta zimnych i gorących napojów. Zmiany kateringowe wprowadzono na razie pilotażowo na 18 wybranych trasach, m.in. z Warszawy do Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Erywania, Paryża, Tbilisi, Wiednia i Zurychu.


- Podnoszenie jakości usług jest jednym ze strategicznych priorytetów Polskich Linii Lotniczych LOT. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że Pasażerowie bardzo doceniają przekąski podczas lotów krótkodystansowych. Chcielibyśmy, aby dzięki tego typu drobnym udogodnieniom, pokłady naszych samolotów stawały się miejscem jeszcze bardziej gościnnym - powiedział Jakub Panek, ekspert ds. PR w Biurze Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT.

Niezależnie od wzbogaconego bezpłatnego poczęstunku pasażerowie klasy ekonomicznej nadal mogą skorzystać z możliwości zakupu kanapek i innych produktów z oferty Sky Bar. Bez zmian pozostają także posiłki podawane w klasach biznes i premium podczas podróży europejskich. W tym wypadku, w zależności od kierunku i długości lotu, podróżni są częstowani daniami przygotowanymi na zimno lub gorąco oraz bogatym wyborem napojów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_53dcb 2019-10-13 19:26   
gość_53dcb - Profil gość_53dcb
gość_9455a Najdziwniejsze jest to że przecież szczupły pasażer to mniejsze koszty dla linii lotniczej. Jakby podawali zdrowsze przekąski to może na dłuższą metę obcięliby koszty :)
gość_8fb20 2019-10-13 09:31   
gość_8fb20 - Profil gość_8fb20
@gość_47e83 Jesteśmy współwłaścicielami tylko jeśli potrzeba łamiąc zasady wolnego rynku i uczciwej konkurencji wpompować w LOT pieniądze podatników.
gość_edf2d 2019-10-12 22:26   
gość_edf2d - Profil gość_edf2d
Oferta LOTu powala wręcz. Mogliby się uczyć choćby od Turkisha nt. posiłków.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy