Royal Jordanian rozszerza dwie umowy code-share

5 lipca 2019 09:15
Linie lotnicze Royal Jordanian, członek sojuszu Oneworld, rozszerzyły umowy code-share z Qatar Airways i Turkish Airlines. Oba kontrakty funkcjonują już od 2015 roku, a poza nimi jordański przewoźnik ma jeszcze 13 innych podobnych umów.
Reklama
Zgodnie z rozszerzoną umową Royal Jordanian dodaje swoje kody (RJ) do lotów krajowych Turkish Airlines ze Stambułu do Dalamanu, Gaziantepu i Izmiru. W szczycie sezonu umieści też swój kod na bezpośrednich lotach tureckiego przewoźnika z Ammanu do Dalamanu i Antalyi.

Nowe warunki umowy z Qatar Airways zapewniają z kolei dodanie do współpracy połączenia na trasie Doha - Nairobi. Wcześniej dzielenie kodów odbywało się tylko na lotach z Ammanu do Dohy.


W odpowiedzi na wysoki popyt w sezonie letnim Royal Jordanian zdecydował się na obsługę dodatkowych 266 lotów w okresie od czerwca do września tego roku. Pierwotnie tygodniowo zaplanowane było 740 operacji. Przewoźnik zwiększył częstotliwość połączeń i ich pojemność na trasach z Ammanu do miejsc takich jak Chicago, Detroit, Dubaj, Abu Zabi, Rijad, Dammam, Doha, Kair, Tunis, Londyn, Paryż, Rzym, Madryt, Larnaka czy Ateny.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy