×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Jordanian rozszerza dwie umowy code-share


Linie lotnicze Royal Jordanian, członek sojuszu Oneworld, rozszerzyły umowy code-share z Qatar Airways i Turkish Airlines. Oba kontrakty funkcjonują już od 2015 roku, a poza nimi jordański przewoźnik ma jeszcze 13 innych podobnych umów.


Zgodnie z rozszerzoną umową Royal Jordanian dodaje swoje kody (RJ) do lotów krajowych Turkish Airlines ze Stambułu do Dalamanu, Gaziantepu i Izmiru. W szczycie sezonu umieści też swój kod na bezpośrednich lotach tureckiego przewoźnika z Ammanu do Dalamanu i Antalyi.

Nowe warunki umowy z Qatar Airways zapewniają z kolei dodanie do współpracy połączenia na trasie Doha - Nairobi. Wcześniej dzielenie kodów odbywało się tylko na lotach z Ammanu do Dohy.


W odpowiedzi na wysoki popyt w sezonie letnim Royal Jordanian zdecydował się na obsługę dodatkowych 266 lotów w okresie od czerwca do września tego roku. Pierwotnie tygodniowo zaplanowane było 740 operacji. Przewoźnik zwiększył częstotliwość połączeń i ich pojemność na trasach z Ammanu do miejsc takich jak Chicago, Detroit, Dubaj, Abu Zabi, Rijad, Dammam, Doha, Kair, Tunis, Londyn, Paryż, Rzym, Madryt, Larnaka czy Ateny.

fot. mat. prasowe
gość_c0e23 - Profil
gość_c0e23
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie